Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Yasal Uyarı

turkmafyasi-bos-1

2012 yılında yayın hayatına başlayan Turkmafyasi.net, mafya ve derin devlette yaşanmış olan ve hala yaşanmakta olan olayları ve diğer ilginç bilgileri tek bir çatı altında toplamayı hedeflemiştir. Bunun yanında tüm dünyadaki mafyavari toplulukları da (çeteler, terör örgütleri vs.) inceler ve izleyicilerine aktarır.

Turkmafyasi.net diğer sitelerden kesinlikle copy-paste olarak nitelendirilen ”başka sitelerden yazı alma” şeklinde direkt olarak birebir aynı içeriği kopyalamaz. Emeğe son derece saygılıdır ve diğer internet sitesi sahiplerininde aynı şekilde emeğe saygı göstermesini diler.

Bu sitede yayınlanan yazıların ve tüm görsel öğelerin hakları Turkmafyasi.net’e aittir. Herhangi bir materyalin izin alınmadan kopyalanması, yayınlanması ve kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Turkmafyasi.net’in sözlü veya yazılı izni olmadıkça hiçbir resmi veya gayriresmi yayıncı, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz. Kaynak gösterildiği taktirde alıntı yapılabilir. (Bknz. Hakkımızda)

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere burayı tıklayarak görebilirsiniz.

Ayrıca FSEK ‘nun 71. maddesi hangi hallerin cezalandırıldığını açıkça düzenlemektedir. Buna göre:

• Başkasına ait esere, kendi eseri olarak ad koyan kişi altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezasıyla cezalandırılır. Bu fiilin dağıtmak veya yayımlamak suretiyle işlenmesi hâlinde, hapis cezasının üst sınırı beş yıl olup, adlî para cezasına hükmolunamaz.

• Bir eserden kaynak göstermeksizin iktibasta bulunan kişi altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezasıyla cezalandırılır.

• Hak sahibi kişilerin izni olmaksızın, alenileşmemiş bir eserin muhtevası hakkında kamuya açıklamada bulunan kişi, altı aya kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

• Bir eserle ilgili olarak yetersiz, yanlış veya aldatıcı mahiyette kaynak gösteren kişi, altı aya kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

• Bir eseri, icrayı, fonogramı veya yapımı, tanınmış bir başkasının adını kullanarak çoğaltan, dağıtan, yayan veya yayımlayan kişi, üç aydan bir yıla kadar hapis veya adlî para cezasıyla cezalandırılır.