Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Şeref Yazoğlu

0

mafya-silahi-1

Ülkemizin tanınan mafya babalarından Şeref Yazoğlu, 1956 yılında Bayburt’ta dünyaya gözlerini açmıştır.

Şeref Yazoğlu yeraltı dünyasından ”Oflu Osman” takma isimli Osman Cevahiroğlu’nun öz yeğeni ve aynı zamanda ünlü mafyalardan Kurban Yazoğlu’nun öz be öz erkek kardeşidir. Dayısı sayesinde aldığı takma isim ile çevresinde ”Oflu Şeref” olarak tanınır.

Israrlarına rağmen ailesinden herhangi biri ile ortak iş yapmayıp, genel olarak tek başına kumarhane ağırlıklı çalışmıştır. İstanbul’da sayısız kumarhaneye sahip olduğu geniş bir kesim tarafından bilinmektedir. Ünlü baron Şeref Yazoğlu’nun adamları, ”Bakırköy çatışması” olarak bilinen Bakırköy Adliyesi önündeki çatışma sonrasında Yazoğlu’nu tekrar ülkenin gündemine oturtmuştur.

Şeref Yazoğlu’nun resmi kayıtlara göre dosyasındaki suçlar şunlardır;

• Kumarhane işletme
• Haraç kesme
• Yasadışı otopark işletmesi
• Kasten adam yaralama

Şeref Yazoğlu şimdilerde eskisi kadar faal değildir. ”Kazan Yemek” isimli toplu yemek şirketini kurmuştur ve işlerine burada devam eder. Son zamanlarda eğitime verdiği destek ile takdir toplamıştır.

Paylaş.