Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Sedat Peker’den DHKP-C’ye Rest!

18

sedat-peker-dhkpc-restlesmesi-1

Terör örgütü DHKP-C‘nin sosyal medya hesapları üzerinden Sedat Peker’i üstü kapalı tehdit etmesi ve ağıza alınmayacak hakaretler etmesinin ardından ünlü mafya’dan sert bir cevap geldi.

Açıklamanın tamamı şu şekilde:

Kıymetli Dostlarım,

Bugün aslında başka bir konuyla ilgili paylaşım hazırlamıştım; ancak akşam saatlerinde DHKP-C örgütü şahsıma karşı bir açıklama yayınlayınca şu an okuduğunuz paylaşımı yayınlamak zorunda kaldım.

Açıklamalarında beni cezalandıracaklarını söylemişler. Yani saldırı düzenleyeceklermiş. Benim mafya olduğumu, devlet tarafından korunduğumu da açıklamalarına eklemişler.

Sizlerin gücü sadece belediye otobüsleriyle akşam evine giden, vatandaşlara yeter. Molotof kokteylinizle siz ancak gencecik kızları öldürebilirsiniz ya da saraylardaki koruma polislerinin kulübelerine saldırı yaparsınız. Nöbetçi kulübesinin içinde uykuya nasıl direneceğini ya da nasıl ısınacağını düşünen, normal polise herkes suikast yapabilir. ( Yoksa siz bunları marifet mi zannediyorsunuz?)

Sizin büyükleriniz devlet düşmanı olsalarda kendilerince bir duruşları vardı. Kendilerini sorgulayan, terörle mücadele şubesine eylem yapmaya çalışırlardı. O kadrolar, eğitimli olduğu için genelde başarılı olamadığınızdan, ailesini geçindirmenin haricinde sizinle hiçbir şekilde yolu kesişmeyen, normal polislere saldırı düzenliyorsunuz.

Benim devlet tarafından, Ak Parti tarafından korunduğumu, örgüt açıklamanızda yazmışsınız. Normal şartlarda dünyadaki tüm yapılar, kendini seveni, sayanı sever ve karşılık olarakta değer gösterir (Bir tek bizim devletimiz bu örneklemede istisnadır). Kendisini en çok sayanlardan devlet olarak en çok vergiyi alır, kendisini en çok sevenleri hiçbir sebep yokken çok uzun süreler cezaevinde yatırır. Kısacası kendini ana gibi baba gibi seven herkese zulmeder.

Benim devlet tarafından korunmam doğru olsaydı, emniyete geçmişte her alındığımda dünya kadar işkence görmezdim. 10 yaşında çocukların bile inanmayacağı şekilde komik suçlamalarla cezaevinde yatırılmazdım(Yapacak bir şey yok. Bizim devletimizin sevgi anlayışı böyle demek ki). Sizin gibilere ise maalesef devletimiz demokratik davranır. Sizin üyeleriniz yani DHKP-C üyeleri mahkemeye çıkarken, siyasi slogan atar, kimse ağzını bile kapatmaz. Ben mahkemeye çıkarken sadece “Komplo yapılıyor.” dediğimde ise ameliyatlı olmama rağmen tüm kameraların önünde zulme uğrarım.

Şahsıma saldırı düzenleneceği yönündeki DHKP-C metnini kaleme alanlar ise beni sadece güldürürler. Şahsım,16 yaşında hayat mücadelesine başlarken, bir eline musalla taşını diğer eline de cezaevi parmaklıklarını almıştır. Sizin anlattıklarınız bu sebep İle bana sadece eğlence olur.

Açıklamanızda benim mafya olduğumu söylemişsiniz. Hani derler ya dinime söven…

Sizin devrimciliğiniz; Özdemir Sabancı’ya yaptığınız suikast ile son bulmuştur. Bu işlerle ilgisi olan herkesin bildiği üzere o dönem Japon sermayesi ve teknolojisini Türkiye’ye getirme görüşmelerini yapan kişi Özdemir Sabancı’ydı. Siz, dünya kapitalizmine yön veren, büyük sermayenin taşeronu olarak “Sabancı” cinayetini işlediniz. Bu suikast sayesinde bu proje başlamadan son buldu. (Sizin devrimciliğiniz biraz para, biraz da Avrupa ülkelerindeki istihbarat birimlerinin size orda yaşama imkanı sağlayacağı kiralık katillik teklifi gelene kadardır.)

70’li yıllarda Filistin’e kamplara giden solcu militanlar, orada sermaye sömürgeciliğinin fikir babası Siyonist İsrail’le savaşırken vefat ederek, Filistin topraklarına gömülmüşlerdir. Aradan 25 yıl geçince, 90’lı yılların ortalarında ise uluslararası sömürgeci sermayenin taşeronluğuyla Özdemir Sabancı suikastını yaparak, Japon sermayesi ve teknolojisinin Türkiye’ye gelişini engellediniz.(Japon’ya daha sonraki yıllarda yeterince pazar bulamadığı için resesyona girdi. Türkiye ise sermayeye ve teknolojiye ulaşamadığı için İsrail’in nerdeyse kuklası oldu.)

Amacınız sermaye baronlarını cezalandırmaktıysa neden Koç ailesine suikast yapmadınız.( Onlar Sabancı’lardan daha zengindi.)? İllaki suikasti, Sabancı’lara yapacaktıysanız, herkesin tanıdığı olan Sakıp Sabancı’ya neden yapmadınız. Hem bu kadar uğraşmanıza gerekte kalmazdı. Çünkü kendisi, bir başına sokakta gezen bir insandı. Hem de dünyada ki yapacağı sansasyon daha büyük olurdu.( Terör örgütleri varlıklarını hissettirebilmek için yoksa sansasyonel olaylara önem vermiyorlar mı?)

Bana mafya yakıştırması yaparken, önce aynaya bakacaksınız. Ben hayatımın hiçbir döneminde para için güçlü kişilerin dünya genelinde bana sağlayacakları koruma için kimsenin canına kıymadım. Bunu ancak sizin gibi his yoksunu sırtlan kümesi gibi olan insanlar yapar.

Zaten şu anki DHKP-C’ye söyleyecek sözüm bile yok. Çünkü siz sol bir örgütte değilsiniz. Sadece mezhepçilikle beslenen, Suriye istihbaratı tarafından yönlendirilen zavallılarsınız.

Ben Yüce ALLAH’a dua ederken, her daim “Yüce ALLAH’ım benim hayatımın sonunun kalitesiz adamların eliyle olmasını nasip etme” derim. Buradan da anlaşılacağı üzere benim sonum, sizin elinizden olmaz, olamaz. Çünkü bizler ASIM (R.A) nesliyiz. Yüce Mevla onun duasını duyarak, mübarek bedenine kafir elinin deymesine izin vermemiştir. Kurban olduğum YÜCE ALLAH, benim de dualarımı duyarak sonumun kalitesiz insanların eliyle olmasına izin vermeyecektir.( Yani sizin ve sizin gibilerin eliyle)

Devletin beni koruduğunu devamlı olarak açıklamanızda yazmışsınız. Şundan emin olun, size ayırdıkları telefon dinleme hattından daha çok benle ilgili telefonları dinliyorlar. Sizi takip ettiklerinden daha çok beni takip ediyorlar. Bizim devletimizin geçmişten beri huyudur; kendisine suikast düzenleyenleri affeder, kendisine saygı ve sevgi gösterenlere ise devamlı zulmeder.

Bilmem hangi parkın benim tarafından yaktırıldığını yazmışsınız. Siz ya çocuksunuz ya da daha kötüsü gerçek birer akılsızsınız. Ben bir gün park yakmaya karar verirsem, hiç şüpheniz olmasın hepinizi içine doldurur, öyle yakarım. Siz gidin kurtarılmış bölgelerinizde en iyisi çelik-çomak oynayın. Normal bir hayat yaşama kararında olduğum içinde YÜCE ALLAH’a, yatın kalkın dua edin.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

Sedat Peker

Paylaş.

18 yorum

 1. Usta bir gün umarım kafa kafaya verip birbirimizi dinleme şansımız olur ve bu şeref yoksunu insanlara nasıl şeref ar namus haya edep korunup çoğaltılır ögretebilecegimizin fikrini beyin fırtınası yapma şansımız olur

 2. Usta bir gün umarım kafa kafaya verip birbirimizi dinleme şansımız olur ve bu şeref yoksunu insanlara nasıl şeref ar namus haya edep korunup çoğaltılır ögretebilecegimizin fikrini beyin fırtınası yapma şansımız olur

 3. Kırdağ tarafından

  Sedat Peker kimdir görüntüyü gibi bir insanmidir devlet sevgisi bu kadar fazlamidir bilmem .
  Ben Kürdüm Allahda Şahittir Bu bayrağa bu millete birliğine dirliğine el uzatan söz yapan padişah çocuğu olsa bu bayrağın gölgesinde kaybolur …

  • mesut tarafından

   Gökhan olm sen Aptal misin yoksa taklitmi yapiyon delikanlı değil dediğin adamı örnek alıyo onun çeyreği olmaya calisiyo senin etrafındaki el etek optugun abilerin. reisin ismini ağzına alırken besmele çek .reis kadar yardım sever 500 kişi daha olsa ülkede dert kalmaz internetten Okuyup ta kafana göre yorum yapmak senin haddin değil. reisi görsen bırak konuşmayı nefes alamazsin yanında ama uzaktan konuşmak kolay geliyo sana .eğer sensen delikanlı ben istifa ediyorum ha bu arada ben izmitteyim merak edersen okuduklarini yuzunede solerim.

   • gökhan tarafından

    sedat peker askerliğini yapmamıştır.
    sedat peker ülkücü davayı satıp daha dün ‘beni seven mhp2ye oy vermesişn demiştir’.
    askerliğini yapmayan adama adam,davasını satan adama da delikanlı denmez.

    • Onur kılıç tarafından

     Yattığı ceza seneleri baz alınarak sedat peker askere alınmamıştır,askerlik yapmamıştır değil.

     • kazım tarafından

      bebe oldugun her halinden belli bi suçtan yattı diye askerlık yapılmıyomu yeni kanun çıktıda bızımmı haberımız yok..

 4. zzzz tarafından

  Gerçekten bu adamların kahraman vatansever ülkücü olduklarına hala inananların olması çok üzücü…
  Ülkücülerin uyuşturucu,haraç,silah,kumar vb.illegal gelir kapılarını tekelleştirmek için geçmişte yaptıkları kahramanlıkları azıcık araştırın da sonra buraya gelip kiralık katilleri çetecileri vatan kahramanı diye sevin…
  Türkiyenin en karanlık dönemleri ülkücülerin faaliyette olduğu dönemlerdir..
  Mehmet ağar,eymür,tansu çiller kiralık katil olarak kullanmış ama hepsi aynı yüce demokrasi dağıtıcısı amerikanın hizmetkârlığını yapmış adamlar…
  Hâla kimse dokunamıyor bu ağara eymüre ve çillere,parayı bunlar götürdü ülkenin saygısını kazandı olan hep bu vatanın öz evlatlarına oldu…

 5. YA KARDEŞİM ALLAH AŞKINA YA ADAM DHKP-C YE MEYDAN OKUYOR 1 2.Sİ BİZİM MİLLETİMİZ ÖZGÜRLÜK HAKKINI KULLANIP SAYIN REİS SEDAT PEKER HAKKINDA AKILSIZLIĞA VERİLECEK LAFLAR SÖYLÜYOR REİS BU DAVAYI SAĞLAM BİR ŞEKİLDE SIRTLAMIŞ KÖTÜLÜKLERE GÖĞÜS GEREREK İLERLİYOR. YANİ SİZ BU ADAMIN HAKKINDA ATIP TUTUYORSUNUZ TAMAM DA VATANA MİLLETE DEVLETE BİR HAYIRLI İŞİNİZ DOKUNDU MU ?
  SAYIN REİS SEDAT PEKER YUKARIDAKİ YAZISINDAKİ GİBİ DAHA 16 YAŞINDAYKEN YAŞAM MÜCADELESİ VERMİŞTİR GÖRMEDİĞİ ZULÜM İŞKENCE KALMAMIŞTIR TÜRKLÜĞÜ SAVUNAN BİR ADAMDIR SİZ KALKIP BU ADAMIN DELİKANLILIĞINA LAF EDİYORSANIZ BEN DAHA HİÇ BİRŞEY DEMİYORUM
  TÜRKLÜK BEDENİMİZ İSLAMİYET RUHUMUZDUR.RUHSUZ BEDEN CESET OLUR.
  KILAVUZ KUR’AN HEDEF TURAN.

 6. haydaa tarafından

  Ben anlamadim bu sedat pekeri cok iyi bir insanmis gibi konusuyor ama hakkinda kotu seyler soyleyenlerde var

 7. Murat Reis tarafından

  Alem bizi tanımaz ama yakındır namımızın duyulması ben Tokatlı Murat memlekette Murat Reis derler silahımızın tadına bakanlar bayıldı bir daha ayılamadı güçlünün karşısında haklının yanında olduğumuz için reklamımız yok lakin ben Peker gibi değil Çatlı gibi olurum.

 8. Rizeli mesut tarafından

  Helal olsun sedat usta.şu dhkp-c illetini temizliycek bir yiğit yokmu. Aslında türk mafyası bir olup önce pkk sonra da DHKP-C illetini temizlemesi lazım

 9. METİJ tarafından

  sayın sedat peker soğuktan nem alıp üşütsen dhkpc tepesine çökeriz yemin olsun türkiyede son dhkpc li kalana kadar eğitim yaparız zülfikarı tutan şahit olsunki son dhkpc liyide leş diye önüne atarız