Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Sedat Peker, Serbest Bırakıldı!

2

sedat-peker-serbest-birakildi-1

Ülkemizde son yıllarda gündemden düşmeyen ”Ergenekon” davalarında, ”silahlı suç örgütü kurma” suçlamasıyla uzun süre yargılanan tanınmış mafya babalarından Sedat Peker‘in, beklenen tahliye kararı geçen hafta yani 2014 yılının 10 Mart günü 21. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından nihayet açıklandı. Peker’in akrabaları ve sevenleri hemen Silivri Cezaevi’ne giderek kutlamalar yaptı. Herhangi bir olayın önüne geçmek amacıyla cezaevi’nin çevresinde üst düzey güvenlik önlemleri alındı.

”Reis” Sedat Peker, kararın çıkmasından bir süre sonra kısa bir açıklama yaparak;

”Bildiğiniz üzere 10 senedir hapisteydim. Bu 10 yıllık zaman içerisinde yurdumuzda olumlu anlamda olan gelişmeleri, değişmeleri takip edebildim. Şahsiyetimle ilgili hislerim bu gelişmelere ve değişmelere uyum sağlayabileceğim, ayak uydurabileceğim yönündedir. Siz de takdir edersiniz ki 10 sene içerisinde yeni ülkeler kuruldu, bazı ülkeler de işgale uğradı. Gördüğünüz gibi ben hala hem ruh sağlığı olarak, hem fizik sağlığı olarak gayet iyiyim ve tabir-i caizse dimdik ayaktayım. Bundan sonra kutsal mücadelemize, yaşama şeklimize, ülkemizdeki olumlu gelişmelerle beraber uyum sağlayarak yaşamaya devam edeceğiz. Hapisaneler’de bulunan tüm hükümlülerin, tabi ki namus düşmanları ve zalim olanları ayrı tutuyorum, gerçekten haksız şekilde hapiste zaman geçiren tüm insanların çoluğuna – çocuğuna, kısaca ailelerine kavuşmalarını tüm kalbimle yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.” dedi.

Diğer gelişmeleri de Turkmafyasi.net’ten takip edebilirsiniz.

Paylaş.

2 yorum

  1. abdullah tarafından

    Reis buyuksun kucuklukten beri senin hayranin ve seni takib ediyorum hep sevgim ve saygim sana olan bendeki bu sevgi kusurabkma yanlis anlama ama belki yanindaki insanlarda bile yoktur sana karsi olan bu sewgim reism herzamn yanindayim bugun bugun iste cikip yaninda yaninda olmasa bile sana azda yakin olan bi yerde yaninda olamak cok istiyorum be reisim allah buyuk allhim tek ve bu vatanda bu ulke bi reis, de tek o da sensin benm icin saygilarimla bitanesin herzaman herzamn yaninda olmayo bir umut’tur dyerek bekliyorum bu umutuda cok gorme reism..abdullah boycu ankara.

  2. erkan tarafından

    Sedat peker bende senin bir hayraninim seni cok seviyoruz seninle bir muhabbet etmeyi cok isterim insallah bu muhabbeti bana cok gormezsin eger insallah gorusmemiz mumkun olursa sizden bir istegim olucak reis gorusmek uzere iyi geceler buyuk reis