Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Özkan Kurt

3

oflu-ozkan-kurt-kimdir-1

Özkan Kurt nam-ı diğer ‘Oflu Enişte’, Bayburt’ta 1981 yılında hayata gözlerini açmıştır. Aslen Trabzon – Of’ludur.

Henüz yaşı çok ufakken ailesi İstanbul’a göç etmiştir. Bu nedenle yaşamının büyük bir kısmını İstanbul’da idame ettirmiştir.

Oflu Enişte’ takma isimli Özkan Kurt’un, Kurban YazoğluŞeref Yazoğlu ve Oflu İsmail gibi isimlerle dost olduğu iddia edilmektedir. Daha sonra ‘Oflu Erkan’ lakaplı Erkan Cevahiroğlu’yla belli bir süre ortaklık yapmıştır fakat daha sonra kendi grubunu oluşturarak bir çok alanda faaliyet göstermeye başlamıştır. Yine iddialara göre; 2006 – 2007 senesi aralığında bir çok emniyet operasyonunda adı öne çıkmıştır.

Özellikle Şişli – Pangaltında, Güneş Otel’e yapılan polis baskını neticesinde Özkan Kurt’un adı, uzun süre medyayı meşgul etmiştir.

Bir dönem İstanbul’da Taksim ”Quen” ve ”Gabile” gibi ünlü gece kulüplerinin işletmeciliğini ve patronluğunu da yaptığı bilinmektedir.

Şimdilerde Yumak Group A.Ş. isimli bir holding kurmuştur. Yaşamına İstanbul’da devam ettiği tahmin edilmektedir.

Paylaş.

3 yorum