Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Onur Özbizerdik

4

onur-ozbizerdik-kimdir-1

Yeni nesil mafya babalarından Onur Özbizerdik, 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Tam adı İsmail Onur Özbizerdik’tir.

Ünlü baronlardan Dündar Kılıç‘ın öz torunudur. Hem annesinin hem de babasının adı Uğur’dur. Annesi Mersin şehrindeki ünlü Özbizerdik sülalesindendir. Belli bir süre dul olarak hayatını sürdüren Onur Özbizerdik’in annesi Uğur Özbizerdik, zamanında Türkiye’nin en büyük suç örgütü lideri olan Alaattin Çakıcı‘nın ikinci eşidir.

Henüz 13 yaşındayken annesini gözünün önünde kaybeden Uğur Özbizerdik, bu nedenle çocukluğunda büyük bir travma geçirmiştir. Annesinin katili kendisine büyük saygı duyduğu üvey babası Alaattin Çakıcı’dır. Bu çirkin olaydan sonra iyice psikolojisi bozulan genç mafya, Şişli’de öğrenimine devam ettiği liseyi yarım bırakmıştır. Eğitimini tamamlamamaya karar veren Özbizerdik, ardı arkası gelmeyen pis işlerin içine girmeye başlamıştır. O dönemlerde adı sık sık küçük çaplı olaylarda duyulmaya başlandı.

Daha 15 yaşlarında ergen dönemlerindeyken aracını düzgün parketmediğini iddia eden Ünal Acar ismini silahla topuğundan vurmuştur. Ünal Acar ise Özbizerdik’i çocuk olması nedeniyle affedip şikayetini geri almıştır. Bu yaşlardayken silahını belinden eksik etmeyen Onur Özbizerdik, birçok kez ruhsatsız silah taşımasından dolayı emniyete yolu düşmüştür.

Aradan birkaç yıl geçti ve bu kez Alaattin Çakıcı’nın öz kardeşi Gencay Çakıcı ismini, adam yollayıp yaralanmasına sebep olmasından dolayı cezaevine gönderilmiştir.

2005 senesinde İstanbul – Etiler bölgesinde büyük bir çatışmaya adı karışmıştır. Sözkonusu mevzuda 2 kişi yaralandı, 2 kişi yaşamını kaybetti. Olay medyaya yansıyınca direkt Romanya’ya kaçtı. 2008 yılının Nisan ayında Romen emniyet yetkililerinin yardımıyla Türk istihbaratına teslim edilmiştir. Kasten adam öldürmeye teşebbüs etmekten mahkemeye çıkarıldı. Kısa bir zaman sonra serbest bırakılmıştır.

Ünlü işadamı Adnan Polat’a ait olan Polat Towers’ta, 2009 yılının 23 Haziran günü işadamı Fatih Edremit isminin cinayetiyle ilgili şüpheli olarak tutuklandı. Yaklaşık 2 sene devam eden mahkeme süreci sonrasında serbest bırakılmıştır.

Resmi kayıtlara göre Onur Özbizerdik’in iştigal ettiği bazı suçlar şunlardır:

• Mekan basma (Haneye tecavüz)
• Kasten adam yaralama
• Kasten adam öldürme

Paylaş.

4 yorum

  1. sukru tarafından

    dündar kılıç ve arnavut salih iki silah arkadaşıdır.sinop ceza evinde beraber çile çekmişler , ayaklarında prangayla resim çektirmişler.arnavut salih ölünce çocukları perişan olmuş. arnavut salihin torunu doktor parasını bile karşılayamazken , dündar kılıçın torunu hükümranlıgına devam etmiştir. ana fikir: erken ölmeyeceksin. ya da dündar kılıç ve torunları gibileri dost edinmeyeceksin

  2. orhan esin tarafından

    Onur günay izmirde yetişen genç mafya babsıdır.Bu ismi sitenizde göremeyince çok şaşırdım.İzmirin Güzelbahçe ilçesinde içraatlarını sürdüren Onur günay’ın pek çok karıştığı veya organize ettiği olay vardır.Adam yaralama,silahlı baskın,darp,tehit,nüfusuna kullanarak rant elde etme gibi olaylar.Bu olayları Onur günayın ismini internetede yazarsanız bir çok haber sitesinde haber yapıldığınıda göreceksiniz

  3. mert tarafından

    mafya babası değil, bireysel bi kabadayı belkide mafya tetikçisi yada tetikçi yada çete reisi demek daha doğru ,sanırım en uygun söz kabadayı, zira mafya babası telefonla bile iş tetik çektirmeye ihtiyaç duymaz, bu kişi 2016 Ekim ayı itibariyle 12 yılla yargılanıyor 6 aya benzemez 12 yıl şimdi içerde ağlar sızlar intaharı bile düşünür, dışarda kükreyenler 10 yıldan fazla hapsolursa içerde eriyip bitiyorlar psikoojileri bozuluyor çoluk çocuk bilmez bunu özentilere girmeyin kötüye özenmeyin şerefli insanlar arkasından küfür edilmesinden hoşlanmaz,öyle işler yapın ki ayakta alkışlanın 15 yıl yatmış eski bir kabadayı bulun bi onu dinleyin bakın neler diyecek .