400 Bad Request
400 Bad Request
Please forward this error screen to 109.203.124.146's WebMaster.

Your browser sent a request that this server could not understand:

  • (none)/gsfc8.txt (port 80)

Onur Özbizerdik Yakalandı!

0

onur-ozbizerdik-kimdir-1

Gündemi uzun süre meşgul eden Şike Davası’nın en önemli sanığı olarak gösterilen ünlü baron Olgun Peker’i dün gece İstanbul’un Şişli ilçesinde silahla yaraladığı öne sürülen Onur Özbizerdik, Kocaeli şehrinde yakalanarak gözaltına alındı. Daha önce birçok kez silahlı yaralama olaylarına adı karışan Özbizerdik, gece İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği’ne getirilerek sorguya alındı.

Şike soruşturmasının kilit isimlerinden Peker, önceki gece Şişli’de gittiği bir gece kulübünde silahlı saldırıya uğrayarak ayaklarından vurulmuştu. Saldırının sonrasında soruşturma başlatan güvenlik güçleri, Olgun Peker’in verdiği bilgiler paralelinde olayı baş failinin Onur Özbizerdik olduğunu tespit etti. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü güvenlik ekipleri, ifadeler doğrultusunda harekete geçerek, silahla yaralama olayının zanlısı olarak Onur Özbizerdik’in yakalanması için çalışma başlattı.

İstanbul güvenlik güçlerinin, Kocaeli’nin özel emniyeti ile yaptığı ortak operasyonlar sonucu, Onur Özbizerdik, gece saat 00.00 sularında yapılan operasyonla Kocaeli – İstanbul sınırında gözaltına alındı.

Şüpheli olarak yakalanan Onur Özbizerdik, İstanbul Emniyet’ine getirilerek Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğü’nde tek başına sorguya alınarak sabahleyin adliyeye sevkedildi.

Paylaş.