Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Nuri Ergin’in Tehditleri!

4

nuri-ergin-kimdir-1

Daha önce sitemizde biyografisini de paylaşmış olduğumuz, Ergin Kardeşler olarak bilinen suç örgütünün lideri Nuri Ergin’in bugüne kadar az denmeyecek kadar tehdit barındıran röportajları ve video görüntüleri var. Bunların arasında en çok dikkat çekenleri siz değerli Turkmafyasi.net ziyaretçileri için tekrar derledik.

Aralarında herkesçe bilinen husumet olaylarından sonra Alaattin Çakıcı’ya…

”Biz yıllardır cezaevlerinde yaşıyoruz. Bizi tanıyan şerefli bütün alemin delikanlıları iyi bilir ki; biz yüce Allah’tan başka kimseyi ama kimseyi yüce bilmeyiz. İstanbul’daki Kartal Cezaevi’nde Alaattin Çakıcı’nın kardeşim ve benim karşımda ne şekilde durduğu kameralarda mevcuttur. Fakat, bu alemin dışında, bu alemin delikanlısı olmadığı bellidir ki, benim kendisine hediye ettiğim telefonla talimat vererek, bana ait olan Karagümrük’teki lokali adamlarına taratmıştır. Alaattin asacağım seni, Allah kurtaramaz. Seni kendime adadım.”

Kardeşiyle ilgili bir takım gelişmeler yaşandıktan sonra tedirgin olan Nuri Ergin’den Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a…

”Başbakan Vedat’a ölüm oyunu kurma. Öldürdün ulan beni. Kardeşime kim oyun kurarsa hesap soracağım.”

Alaattin Çakıcı’yla yaşanan husumet sonrası tüm mafyalara…

”Ne şahsım ne de öz kardeşim Vedat Ergin, hiç bir düşmanımızın çocuklarını kendimize hedef görmemişizdir. Bu işlere çoluk çocuk hedef gösterilmez. Benim aile köküm, sülalem Karagümrüklü’dür, arzu eden buyursun gelsin, öldürsün, hodri meydan. Bizim cezayla yani cezaevinde yatmayla alakalı bir sorunumuz yoktur.”

Ergenekon soruşturmaları sırasında Nuri Ergin’den Veli Küçük Paşa’ya…

”…bu saldırıyı yapan hain kahpeyi kınıyoruz. Bu alçakça saldırıyı gerçekleştirenlerle aynı yerde olamayız. Biz kimseye biat etmediğimiz için bu başımıza geldi ve cezaevine girdik. Veli Küçük ile hiç ilişkim olmadı. Tüm hasımlarımı öldürdüm. Bir tek Alaattin (Çakıcı) var. Veli Küçük sen beni tanıyorsun. Biz kaybedeceğimiz maçı oynamayız. Akıllı ol!”

Ve Nuri Ergin’den Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcılarına…

 

Paylaş.

4 yorum

 1. aksak tarafından

  Valla kimse arasindaki catismayi bilmem ama nuri ergininde bi röportajnda dedigi gibi devlet istedi ben oldurdum hem devlet bu yetkiyi veriyo hemde dha sonra bu guzel abimize yaptigi gibi sen suc isledin hadi iceri diyo bazi insanlar vardr ki degil dort duvar azrail gelse git demez karsisinda durur dimdik korkmaz cnku karsisindaki azrail bile olsa kaybedicegi bi cani vardir oda allaha emanettr topraktan geldik topraga giderz.allah yar ve yardimcin olsn abim

 2. Kubi Can tarafından

  Öncelikle Selamun aleyküm
  Nuri Ergin ve Vedat Ergin 2 kardeş kimseye eyvallahı olmayan
  delikanlı sevdigim insanlar ciddi söylüyorum uzaktanda olsa bu insanlara gönül vermiş biriyim bir agabeyimiz anlatmışdı 6 sene önce ordan beri takip ederim Kubi Can ekleyin faceden..

 3. Kubi Can tarafından

  Öncelikle Selamun aleyküm
  internette her yapılan habere aldanmayın bundan 6 yıl önce bir abimiz mapushanedeyken Nuri Babayı tanımış anlıyıcagınız çok delikanlı mert bir insanmış söyledigine göre biraz araştırdım yaptıgı icraatlarıda herkezin hakkı degil yani bakmayın BABA’ya netten nutuk atanlara felan anca netten yapar yanına korkudan iştirak edemezler çakallar sizi Tek Baba Babaların babası na ve yakınlarına
  sevgilerimle :) Kubi Can