Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Musa Serdar Çelebi

4

musa-serdar-celebi-kimdir-1

1980 öncesi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları’nda yaklaşık 30 kişilik eğitimci grubu arasında yer alan Çelebi’nin adı, Hasan Yeşildağ ile birlikte Abdi İpekçi suikasti’ne karıştı.

Yapılan soruşturma sonucu bu davada yargılanmayan Musa Serdar Çelebi’nin adı ayrıca Papa suikastine de karıştı ve 1982 – 1986 yıllarında 4 yıl İtalya ülkesinde yargılandı; ancak delil yetersizliğinden serbest bırakılmıştır.

Papa suikastinden sonra İsviçre’de Abdullah Çatlı ve Oral Çelik il birlikte yakalandı. Tutuklu olduğu sırada yaşadıklarını Susurluk skandalından sonra bir röportajda anlattı. Anlattıkları dikkat çekiciydi. Kendisini yem ve küçük balık olarak adlandıran ünlü baronlardan Musa Serdar Çelebi, o dönemde İsviçre güvenlik güçlerinin Abdullah Çatlı ve Oral Çelik’e sahte pasaport silah ve para yardımı yaparken cezaevinden kaçırıp Belçika ülkesine kaçmalarına yardımcı olduğunu, küçük balık olarak sadece kendisinin tutuklu olarak kaldığını daha sonrada serbest bırakıldığını ifade etmiştir.

Avrupa Demokratik Ülkücü Türk Federasyonu ve Avrupa Türk İslam Kültür Dernekleri Birliği’nde (Kısaca: ATİB) Genel Başkanlık yaptı. Bu görevi sırasında sol hareketle de ilişkisi olan tehlikeli baronlardan Serdar Çelebi, bir söyleşisinde “12 Eylül öncesi silah çektiğimiz solcularla şimdi dostuz.” şeklinde açıklama yapmıştır.

2002 senesinde Büyük Birlik Partisi’nden İstanbul 2. Bölge adayı olarak Milletvekili olup meclise girdi. Yüksek mühendis olarak hayatını devam ettirmekte olup, temsil ettiği şirket Almanya‘da ithalat – ihracat alanında çalışmaktadır.

Paylaş.

4 yorum

 1. Bozkurt tarafından

  Musa Serdar Çelebi reisimiz kesinlikle mafya değildir ve bu tür benzetmelerden hiç hoşlanmaz onan inanan ve arkasından giden insanlar olarak bu tür yakıştırmalardan rahatsız oluyoruz Reisimiz kendisini Türk İslam davasına adamış büyük bir dava adamıdır.

  • Turkmafyasi.net tarafından

   Merhaba Bülent Bey,

   Yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyler varsa, yada ilave etmek istediğiniz, lütfen bize ulaştırınız.

 2. Türk-İslam Fedaisi tarafından

  Aynen şöyle yazmışsınız ”’Papa suikastinden sonra İsviçre’de Abdullah Çatlı ve Oral Çelik il birlikte yakalandı. Tutuklu olduğu sırada yaşadıklarını Susurluk skandalından sonra bir röportajda anlattı. Anlattıkları dikkat çekiciydi. Kendisini yem ve küçük balık olarak adlandıran ünlü baronlardan Musa Serdar Çelebi, o dönemde İsviçre güvenlik güçlerinin Abdullah Çatlı ve Oral Çelik’e sahte pasaport silah ve para yardımı yaparken cezaevinden kaçırıp Belçika ülkesine kaçmalarına yardımcı olduğunu, küçük balık olarak sadece kendisinin tutuklu olarak kaldığını daha sonrada serbest bırakıldığını ifade etmiştir.””’

  Belli ki kopyalayıp yapıştırmışsınız.Ama burda anlatılanların M.Şener ‘le ilgili olduğunu bilmeden yahut anlamadan yapıştırmışsınız !