Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Mehmet Selahattin Merih

4

mehmet-selahattin-merih-kimdir-1

Mehmet Selahattin Merih, 1976 yılında Kilis’te doğmuştur.

Babası Abdullah Merih’te kendisi gibi mafya babasıdır. Bu nedenle henüz küçük yaşlardayken ‘suç’ kelimesinin ne anlama geldiğini çok iyi öğrenmiştir. Fakat bunlara rağmen 17 yaşına kadar Kilis şehrinde oto elektrikçisi olarak esnaflık yapan ağabeyinin dükkanında çalışmıştır.

Yeraltı dünyasında Sinan Orman, Mehmet Özyer, Burhan Carlı ve Fırat Akgöl gibi isimlerle olan yakınlığıyla bilinmektedir.

Tam 14 yıl önce geldiği İstanbul şehrinde, suç dünyasının etkili isimlerinden biri haline gelen Mehmet Selahattin Merih, 1990 yıllarında rakip mafya babaları tarafından kaçırılmıştır. Rakip mafya grubu fidye için aradığı Merih’ten kendi babası için; ”Kısa sürede gebertin!” cevabını almıştır.

Medyaya yansıyan bir başka olayda ise Merih, evinin temizlikçilerini öldüresiye dövmüştür. Kötü yemek getirdiği gerekçesi ile de bir hizmetçi kadına tecavüz ettiği iddia edilmektedir.

Merih geçen yıl hazırlanan polis istihbarat raporlarına ”yeni nesil uyuşturucu baronu” olarak girdi. Bir kaç ay önce cezaevine gönderilen genç mafya babasının evinin garajından çıkan hususi zırhlı araçları ve uçaksavar mermileri çıkmasıyla üst düzey bürokratlar tarafından desteklenme ihtimalini akıllara getirmiştir.

Yıllarca İstanbul – Beykoz sırtlarındaki özel köşkünden ”Aslanlı Çete” olarak bilinen suç örgütünün liderliğini yürütmüştür.  Çoğunluğunu Özel Harekat Tim’inin ve ayrıca profesyonel ordu askerlerinin oluşturduğu özel bir emniyet grubunun baskınıyla kıskıvrak yakalanmıştır.

Mehmet Selahattin Merih, kendine ait tüm nakit ve gizli belgeleri, kendisine özel olarak hazırlattığı para kasasında saklamıştır. Bu özel ve gizli eşyalarla dolu olan para kasasının emniyet güçleri tarafından ele geçirilmesi, 65 yıllığına cezaevine gönderilmesine neden olmuştur.

Genç mafya babası Merih, hala cezaevinde yaşamını sürdürmektedir.

Paylaş.

4 yorum