Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Mehmet Hadi Özcan

0

mehmet-hadi-ozcan-kimdir-1

Hadi Özcan yani tam adıyla ”Mehmet Hadi Özcan” 1954 Kocaeli doğumludur. Sapanca Kırkpınar nüfusuna kayıtlıdır.
1980 ve öncesi yıllarda Ülkü Ocakları Başkanlığı yaptığı bilinmektedir. Şu an ”Kocaeli Çetesi” lideri olarak bilinir.

Cürüm işlemek niyetiyle teşekkül oluşturma, adam yaralamak, cezaevi’nde talimatla suça azmettirmek, cezaevi’nde şahıslardan haraç toplama, cezaevi’nde yaralama, kurşunlatma,  çek-senet tahsilatı, adam kaçırma ve araba hırsızlığı Hadi Özcan’ın kabarık dosyasındaki suçlardan sadece birkaçıdır.

Kocaeli’nin gelmiş geçmiş en büyük mafya babalarındandır. Ağırlıklı olarak Kocaeli ve Adapazarı’nda faaliyet gösteren çetesi ile aynı zamanda İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Rize ve İskenderun gibi büyük şehirlerde çeşitli suçlar işlediği resmi belgelerde kayıtlıdır.

Ayrıca Hadi Özcan’ın Ergenekon davası sürecinde büyük mafya Alaattin Çakıcı’yla ters düştüğü geniş bir kesim tarafından bilinmektedir. Hadi Özcan hala Kocaeli’de bulunan Kandıra Cezaevi’nde cezasını çekmektedir.

Paylaş.