302 Found

Found

The document has moved here.

Kurban Yazoğlu

3

kurban-yazoglu-kimdir-1

1952 yılı Bayburt doğumludur. ”Oflu Osman” takma isimli Osman Cevahiroğlu’nun öz be öz yeğeni ve aynı zamanda tek varisi olan Kurban Yazoğlu, Türkiye’nin büyük şehirlerinin genelinde kumar, otopark ve benzeri suç teşkil eden işlerde yeraltı dünyasında başı çeken önemli isimlerdendir.

Bunların yanı sıra yeraltı dünyasında çıkan bütün husumetlerde arabulucu görevi yaptığı bilinmektedir ve dayısının mirasını devam ettirerek yeri geldiğinde de racon keser.

İstanbul şehrinde sayısız kumarhanesi olduğu geniş bir kesim tarafından bilinir. Bu kumarhanelerden bazıları Etiler Dalmaz Cater, Acarkent, Beşiktaş gibi seçkin yerlerdir.

Arnavut Sami” takma isimli Sami Hoştan’ın ortağı olan ünlü mafya Yazoğlu, İbrahim Tatlıses, Haluk Ulusoy, Aydın Doğan, Rahmi Koç gibi bir çok ünlü iş adamı ve sanat dünyasından olan kişilerin güvenlik anlamında arkasındaki tek koruyucu mafya babasıdır.

Mafya babası Kurban Yazoğlu, 2016 yılının sonlarına doğru hayatını kaybetti.

Paylaş.

3 yorum

 1. Berke tarafından

  ALLAH Rahmet eylesin 1 veya 2 ay önce kaybettik BÜTÜN BAYBURTLULARIN BAŞI SAĞOLSUN MEKANI CENNET OLSUN BÜYÜK BABA ADAMDI

  • hatice tarafından

   nurlar içinde olsun değerli insan, eksikliği her daim hissedilecektir ve güzellikle anılacak ve yaşatılacaktır buna inanıyorum iyi insanlar hiç ölmezler çünkü ” arama beni nerde bulursun, muhabbet ettiğin yerde bulursun” babamın dizelerinden

 2. SELİM YAVUZ tarafından

  RABBİM MAHFİRETİYLE RAHMET EYLESİN BÜTÜN BAYBURTLU HEMŞERİLERİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN KURBAN BABA FAKİR FUKARA DOSTU SON KABADAYILARDANDI MEKANI CENNET OLSUN.