Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Kasım Gençyılmaz

2

Ülkemizin gündemini meşgul etmeyi başarmış sayılı mafyalardan biri olan Kasım Gençyılmaz, başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. İddialara göre 17 kişilik bir çetenin lideridir.

1998 yılında Kocaeli’nde yaşanan olayda bilardo salonu işletmecisi Zülküf Çalışkan‘ı, has adamlarından Cesur Özbay’a verdiği talimatla tabancayla birçok kez kurşunlatarak cinayetin azmettiricisi olarak namını Türkiye’ye duyurmuştur.

Kasım Gençyılmaz’ın tetikçisi Cesur Özbay cinayeti işledikten kısa süre sonra Almanya’da kıskıvrak yakalandıktan sonra cezaevine konuldu. Aradan 1,5 yıl geçtikten sonra Türk İstihbaratı’nın özel istekleri ile ülkemize iade edilerek yurtiçi cezaevine gönderilmiştir. Bu olayların yaşandığı dönemlerde ise mafya babası Kasım Gençyılmaz ”Adam öldürmeye azmettirme” suçundan yargılanarak Bolu Cezaevi’ne gönderilmiştir.

Ankaralı ünlü mafya babası, Zülküf Çalışkan cinayetinin üzerinden tam tamına 14 sene geçtikten sonra yetkili özel savcılar tarafından dosyasındaki karar bozdurularak 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ne sevk ettirilmiştir. Mahkemeye özel güvenli araçlar ile Bolu’dan getirilen Kasım Gençyılmaz, yanında bayan avukatı Sevgi Koçer’ide getirmiştir. Sözkonusu mahkeme 2012 yılının Şubat ayında görülmüştür. Ünlü mafya babası Gençyılmaz mahkemeye çıkarıldıktan sonra söyledikleriyle yine şaşırtmıştır.

Herkes konuştuktan sonra sıra Kasım Gençyılmaz’a geldiğinde açıklama yapan ünlü mafya babası; ”Bir kabadayı ile bir tokatçı aynı ortamda bulunmaz yani yanyana gelemez. Cinayeti işleyen Cesur Özbay isimli şahıs ile geçmişte bir husumetim olmuştur. Kendisi yaklaşık 150 kadar vatandaşı Arabistan ülkesine götüreceğim diye kandırarak, paralarını çaldı ve daha sonra alemlerde harcadı. Bende kendisine falaka cezası verdim. Şimdiye kadar ne yaptıysam arkasında durdum. Cinayet işleyecek olsam gider kendi yeğenlerime söylerim, ona iş buyurmam. Ve son olarak; adaletin kestiği parmak acımaz!‘ demiştir.

Bu sözleri tamamladıktan sonra ilginç bir şekilde ”Adam öldürmeye azmettirme” suçuyla yargılanan Kasım Gençyılmaz’ın ilgili dosyası kapanarak beraat ettirilmiştir. Fakat daha sonra farklı dosyaları açıldığında işlediği diğer suçlardan dolayı tekrar cezaevine gönderilmiştir.

Ayrıca Kasım Gençyılmaz’ın resmi kayıtlara göre işledği bazı suçlar şunlardır;

• Cürüm işlemek niyetiyle teşekkül oluşturma
• Adam yaralamak,
• Talimatla suça azmettirmek
• Şahıslardan haraç toplama
• Çek-senet tahsilatı

Paylaş.

2 yorum

  1. mrb turk mafyas yanlış bılgılerle tanımadıgınız halde ınsanların hayatını yanlış yunluş hayat hıkayelerı yazmayın bır bılene danışın dogru haber yapın nevzat alper