Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Hüseyin Saral

43

huseyin-saral-kimdir-1

Hüseyin Saral, Türkiye’nin en büyük suç örgütlerinden biri olan Saral Grubu’nun eski lideridir. Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya gelmiştir. Karadeniz’den çıkan en büyük mafya babalarından biridir. Yeraltı dünyasında ‘Hüseyin Ağa’ olarak bilinmektedir.

Oğlu : Hüseyin Mert Saral

1990’lı yıllarda Türk ve Romen emniyet güçlerinin ortaklaşa hareket ettiği ‘Meriç Operasyonu’ ile Bükreş’te yakalanması, kamuoyu tarafından tanınmasını sağlamıştır.

2001 yılının Ekim ayında petrol kaçakçılığı yaptığı tespit edilen Saral, yakalama kararı çıkmasının hemen ardından yurt dışına kaçsa da, çok kısa süre içerisinde ‘Balina Operasyonu’ kapsamında Türkiye’ye iadesi gerçekleştirilmiştir.

Türkiye’deki en kanlı çatışmalar Sedat Şahin ve Hüseyin Saral önderliğindeki suç grupları arasında yaşanmıştır. İstihbarat güçleri, 2000’li yılların ortalarında düzenlediği çeşitli operasyonlarda örgüt elebaşılarını ve ayrıca bahsedilen suç dosyalarına bağlı olarak toplamda 5.000 kişiyi gözaltına alsa da somut bir sonuç alamamıştır. Söz konusu 5.000 kişi arasında Asker, Polis, Bürokrat ve İşadamı olmak üzere birçok önemli ismin olduğu medyaya yansımıştır. Bu süreçte kısa bir süre tutuklu kalan Saral sonrasında serbest bırakılmıştır.

Emniyetin 2002 yılından sonra düzenlediği yaklaşık 100 operasyonda 1.230 tabanca, 45 uzun namlulu silah, 20 el bombası ve 1.255 dinamit lokumu ve birçok mermi ele geçirilmiştir.

Hüseyin Saral’ın emniyet kayıtlarına göre iştigal ettiği bazı suçlar şunlardır:

 • Silahlı soygun
 • Akaryakıt kaçakçılığı
 • Suç örgütü kurmak
 • Ruhsatsız silah kullanımı
 • Adam kaçırma
 • Şantaj yapma

Yeraltı dünyasının en önemli isimlerinden olan Saral, 2005 yılında İtalya’nın Roma şehrinde sokak ortasında öldürülmüştür. Cinayetin ardından Sarallar, intikam yemini etmiştir ve ayrı ayrı iki infaz timi oluşturulmuştur.

2014 Aralık ayında Hüseyin Saral için edilen intikam yemini acı meyvesini verdi ve Sedat Şahin’in öz kardeşi Vedat Şahin ve adamı Ferdi Topal İstanbul – Nişantaşı’nda araçları başında öldürüldü, Evren Aydın ise ağır yaralandı. (İlgili habere ulaşmak için tıklayınız: Sedat Şahin’in Kardeşi Öldürüldü!) Teknik ve fiziki takibe başlayan polis, Saral Grubu’nun önemli ismi Yakup Kenan Saral ismine ulaştı. Olayla ilgili olarak mahkemeye sevk edilen 7 kişiden 5’i ”Tasarlayarak 2 kişiyi öldürme” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Vedat Şahin’in cenazesinde tetikçilere yönelik bir saldırı ihtimaline karşı polis olağanüstü güvenlik önlemleri almıştır.

Şimdilerde Saral Grubu’nun başında Hüseyin Saral’ın yeğenleri Ümit Saral ve Yakup Kenan Saral vardır.

Paylaş.

43 yorum

 1. Rizehaber tarafından

  MERCAN KARDEŞLER ÇETESİ

  Rizenin son zamanlarda oluşan en güçlü çetesi
  Mercan kardeşler organize suç çetesi mensupları Halil MERCAN,Ayhan MERCAN,Erhan MERCAN kardeşler rize potomya çetesi diyede bilinen bir çetedir.ilk ses getiren icraatlarını 2010 da kartal yakacıkta diyarbakırlılarla girdikleri laz kürt çatışması diye duyulan bir kişinin ölmesi dört kişininde yaralanmasıyla sonuçlanan çatışmayla duyurmuşlardır. Çatışma sonrası mercan kardeşlerden Ayhan MERCAN yaralanmıştır. Daha sonra mercan çetesine düzenlenen organize baskınlarıyla on mensubu göz altına alınmıştır. Sonrasında MERCAN KARDEŞLER ÇETESİ Dünyaca meşhur olan MEHMET EFENDİ TÜRK KAHVECİSİ sahiplerinin ortaklarıyla yaşadıkları sorunlarını çözmek için araya girmiş iki kahve kıraliçesini Eşi ancak filimlerde görülmüş bir olayla Güpe gündüz Amerikaya yolculuk etmek için evlerinden çıkan kahve kıraliçelerini Cadde bostandan yollarını kesip silah zoruyla alıkoymuş ve dağlık alana çıkartıp şirket işlerine karışmamaları için öldürmekle tehtit etmişlerdir. Bu olaydan sonra organize ekiplerinin baskınlarında üç çete üyesi göz altına alınmış ve MERCAN KARDEŞLER Ayhan ve Halil MERCAN haklarında çıkan gıyabi tutuklama ile firar etmişlerdir. Bu olaydan birkaç ay sonra Rize Eşi benzere görülmemiş Vahşi ve kan donduran bir cinayetle şok olmuştur. 55 beş yaşındaki bir adamın gençlere sarkıntılık ettiği iddasıyla vahşice öldürülüp bir ormana atılı olarak bulunmuş Bu olaydada MERCAN ÇETESİNİN adı geçiyordu Organize büro amirliği ve cinayet büro amirliğinin ortaklaşa çalışması sonucu olaya karışan dokuz kişiyi yakalayarak hakim karşısına çıkarmış dördü tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. MERCAN KARDEŞLERİN en küçüğü olan Erhan MERCAN bu olaydan firari sanık olarak aranmaktadır.daha sonra MERCAN ÇETESİNİN en büyük üyesi Halil MERCAN organize ve cinayet büro amirliğinin yapmış olduğu operasyonla rizede yakalanarak hakim karşısına çıkarılmış ve tutuklanarak istanbul maltepe cezaevine gönderilmiştir. MERCAN KARDEŞLER Ayhan ve Erhan MERCAN haklarındaki

  Vahşice cinayet
  Adam öldürme
  Adam öldürmeye teşebbüs
  Silahlı yol kesip yağmalama
  Silahli çete kurma
  Silahlı muhalefet
  Hak mahrumiyeti
  Haraç
  Tehtit

  Ve benzeri birçok Suçlardan uzun bir süredir aranmaktadır. Yunanistanda oldukları sölenen MERCAN KARDEŞLER ÇETESİ çok tehlikeli bir çetedir.
  Son derece milliyetçi vatanseverlikleriylede bilinirler
  Mazlumun yanında zalim karşısında savaş ederler.

 2. uzun tarafından

  yakup kerem saral .sen doganay tufekci serdar tufekci ile adapazarinda araniz bozulmus gibi hikayeden görüntü ve bu görüntüye inandirmak icin bile birileri vuruldu , birileri tokatlandı. millet aranizinin bozulduguna inandı ve kandılar.ama adapazari disinda doganay , yakupun evinde gecede olsa istanbulda oturup gorusuyorlardı… aranizda ki anlasmayla mert genci yaninizdan yakupa kullanilmak uzare devrettiniz. oda aranizin bozuk olduguna inandi. o arada hayatında esrar ve extazy den baska birsey icmemis doganaylarla anlasmali olarak kullandiginiz mert genc kokain alemlerine takildi. istsnbullara getirilip goturuldu. seviyodu o isleri zaten . tam istediginiz gibi oldu. nisantasinda ki olay oldu. kullanilacaklar kullanildi. yikamaci caner sakaryada saklandigin yerde senle kontak halinde idi ve seni ordan beri kaciranda o oldu. sakaryada polisler susturuldu emniyetle arası iyi olan sahıslarca. caner o sahislarla yamup saral yurt disina birakildiktan sonra gorusmelere devam etti.ve simdi durdugu yerde duramiyo ölüm korkusuna. böcek koymadık oturdugunuz yerlere. kokaini kacırınca boyut degistiriyosunuz. dunyayi ben yarattim zannediyosunuz.

  • Doğru Tespit Kardeşim. İsimler olaylar hepsi okey Ama tek eksik su Nişantaşı infazı Ykp Srl Organize etmedi. Boş boş Sakarya’da durduğu için ona yikildi. Yıkamacı arkadaş da kendisini Gurcuye geçirdi. Ve şuan Rusya’da .. .. ustünde ceviz kırıyor. Sakarya’da ki malum club mensupları ve yıkamacı arkadasla her zaman irtibat halinde. Olayın özü Sakarya değil İstanbul’da bitiyor. Sağlıcakla kal.

 3. Bir Bilen tarafından

  Saral ailesinin her zaman açık şöhretten ve medyadan uzak durmasından dolayı , internet ortamında fazla bilgi bulunmamakta bulunan bilgilerin çoğuda kulaktan duyma asparagas bilgilerdir. Kısa bir bilgi vermek gerekirse Hüseyin Saral ın dedeleri 3-4 nesil önce sakarya ya yerleşmiştir. Of la direk bağlantıları bulunmamaktadır . ama rahmetli Saral soyadını taşıyordu ve Saraldı. Fakat kendisi Saral ailesinin başı , lideri adını ne koyarsanız koyun değildi kendisine ait halende varlığını sürdürmekte olan organizasyonu mevcuttu , ama tekrar soyluyorum rahmetli saralların başı-lideri-ağası değildi. Hatta öldürülmeden önce Saralların AGAsıyla arasının çokta iyi olmadığı söyleniyordu. Bugün trabzon eşrafında Ağadayının kim olduğunu sorarsanız herkesin size vereceği isim bellidir. o insanlarda italya da sokak ortasında vurulacak tipler değiller emin olun . her zaman tedbirlidirler dosta guven duşmana korku veren insanlardır . kimse adaletsiz bir işlerini duymamıştır, bu sebeble gosterilen saygı yanında herkes çokta severler bu insanları,

  • 6161 tarafından

   hüseyin saral ailenin başı olmayabilir ama o kadar da boş adam değildi bence kardeş of tayfası çok profesyonel orada haklısın

  • İbrahim Keskin tarafından

   Hüseyin Saral derin bir kumpasa kurban gitti,olay sadece Sedat Şahin’le bitmiyor.Cinayeti Şahin’e kimler niçin ihale etti bilmeden yorum yapmamak lazım,ki bilen biliyor zaten.Medyada cinayete sebep gösterilen daha önceki çatışma olayı işin kamuflajı.Bu tarz insanlar ufak nedenlerden dolayı alemdeki büyük isimlere kurşun atmaz.Rahmetli H.Saral da kendini tehdit altında hissetse;yurt dışında bile olsa yeterli koruması olmadan dolaşmazdı.Arka planında derin ilişkiler olan bir satışa geldi anlayacağınız.Bu cinayetten sonra yaşanan çatışmalarda ölen insan sayısı 15’i geçti,daha da artacağa benziyor.

   • EFENDİ tarafından

    Benim bildiğim Ağabeyimiz rizeliye raconu kesiyor, oda kendine yediremiyor , açık açık savaşmayı da gözü yemiyor, Rahmetliyi hedef haline getiriyor şahinlere karşı , iki grup birbirini yesin diye dusunuyor..Sedat Şahin işi sonradan farkediyor ama iş işten geçmiş oluyor, alemdede ismi var tukurduğunu yalayamadı tabi. Saralların intikam genlerinde olan bir şey bu da yuzlerce yıldır bölgede bilinen bir gerçek ,Ama Sedat Şahini aklım almıyor Bu işte biraz sakin kalsaydı , en azından Ağadayı ya bir danışma bir sorma zahmetine girseydi , olaylar buralara gelmezdi bir şekilde tatlıya bağlanırdı, 40 bin kişilik aile yi karşına alıyorsun, kan davasının kitabını yazarlar , 100 yıl once onlarca aile birleşmiş Saralları bitirmek için hasımlarının hepsini ya toprağın altına yada sürgüne göndermişler bunları bölgede herkes bilir. allah adaletlerini bozmasın . amin

 4. Takunya izmaill tarafından

  Bir adam varki doğuyor samsundan oda kadir yalçınkayadır . Yolsuz soysuz değildir asker için polis için herkesi herşeyi yakar TÜRKIYE CUMHURIYETI menfaatleri doğrultusunda hareket eder. Devletle , milletle bir Çalışır.

 5. trabzon offfofff sakarya teşkilatları tarafından

  güzel abim mekanın cennet olsun… 2500tl maaslı kadroyla değil kanından canından
  kalbinde bir olan kardeşleriye yururdu siz onun büyük paylaşımını bilemessiniz
  sapanca saraçoğlu tesislerinde büyük kadromuzla bayrağı açtığımızda ülke tarihine damga vurduk
  ve diğer güzel abilerle sapanca sakarya hendek ölüm üçgeninde sakın arabayla bizim ordan gecmeyin dedğimiz
  pkk nın mafya uzantılarının büyük isimlerini tek tek aldık

 6. Istanbulu tarafından

  Turkiye de herkeznen sorun yasa ama sarallilarla yasama cakirogulari bile o kadar memunlar ki sarallilarla baristiklari icin bu kadar netim yani.

 7. OFLU tarafından

  arkafaşlar bılıp bılmeden konusmayın ve bıldıklerınız bılmedeıklerınızden azdır bılınmeyenler daha cok medyada yansıtılmamıstır bunlar sadece 10 da 1 bıle degıldır o o onu bogar faln dedıgınız yerde karadenız cetesı komple bırdır bunların ılk en buyuk lıderı dundar kılıc oflu ısmaıldır kımse sahıt olmadıgı kulaktan duydugu haberle delıkanlılık yapmasın tek delıkanlı sızler degılsınz unutmayın kıme ne yazdıgınıza dıkkat edın kımse kım oldugunu sızler hıc bılebılırsınz fakat onlar ıcın sız bır hıcsınız herkez kendı ısıne baksın canınıızı sevmıyor olabılırsınız aılenıze uzulursunn vesselam

 8. Bülent tarafından

  Sarallarla kan davası var sedat şahinin cümle alem biliyo bunu hüseyin saral gitti 10 yıl sonra vedat şahin yakup saral fare gibi kaçıyo nerde olduğu belli değil sedat şahin villasında oturuyo intikam alıcağı saati bekliyo.bedava konuşmayın yok sarallarla düşman olma yok bilmem ne hepsi istanbulun göbeğinde geziyo evleri işyerleri..bekleyelim görelim kim kimi nası yatırıyo!!!

  • Karadeniz offf sakarya teşkilatları tarafından

   Aganın 300 tane aynı soyismi taşıyan tetik düşürecek yeğeni var bir okadar da annelerinin kızlık soyadı saral olan yeğeni var bir okadar da kan hattı olmayıp toprağı olan yeğeni var bir o kadar da aileyi maddi manevi destekleyen aileler de yeğenleri var… bu herzaman böyledir turkiyenin seferi sakarya İzmit hattında cok guclu olmadır oralarda hem kandan hem candan kale leri var sapancayı gecirmezler kardeşim İstanbul dan sekmesi zor sekerse sektiği yerde burası olduğu için tararlar… aile hem içeriye hem dışarıya hiç bir zaman olmadığı kadar GÜÇLÜ birlik dirlik içinde bayrak dalgalanıyor Allah adeletlerini bozmasın aile birbirine kend i içinde kırılmzdıkça bayrağın rengi bordo mavi. kardeş rengi yeşil siyah sakarya…..

  • Dost tarafından

   Sedat Şahin yurt dışında Koç burda villasında beklemiyor ve kardeşinin cenazesine bile katılmadı ciddi anlamda hayatı tehlikeye uğrayabilir diye ve suan aranması var her 2 taraftanda biz trabzonluuuz o sayılan isimleri çok yakından tanırız çoğunuzun eksiği var ama fazlası size zarar eyw

   • Ahmet Yılmaz tarafından

    kardes sedat Şahin geçen gün bafra ya geldi; ne yurtdışı yalanı atıyorsun? Allah aşkına güldürme :-) medya ya bak belki vardır olmadı ulaş bana

    • ttt tarafından

     sedat şahin hakkında gözaltı var kaçak şuan geçen gün bafraya geldi dediğin yazıyı 31 ocakta yazmışssın ama aralık 2016 dan beri volta.

 9. Cemil tarafından

  Laz cemil (cemil ozgen) Rize 1983 doğumlu asiri milliyetçi atar gider değil eski kültürde yaşayan kabadayı ezilmişin yanında ezenin hak yiyenin karşısında. Bide bunu araştırın..

 10. Ahmet Dilmaç tarafından

  Cemil özgen lakabı Laz cemil kabadayi bir mekanda garibanı mekancilar ezdi mekanı bastı sıraya dizdi adam gibi adam

 11. HASAN YILMAZ tarafından

  OFTA SARALOĞLU ÇAKIROĞLU 2 SIRA VAR TELLİOĞLU NUHOĞLU HACIÖSMANOĞLU KARAALİOĞLU GİBİ VURUCU BÜYÜK 25 AKRABA VAR BUNLAR SARALLAR İÇİN CAN ALIR CAN VERİR OF NUFUSUNA KAYITLI BİRDE SAKARYA DOĞUMLUYSA ÇOK TEHLİKE KALDIKİ BU DAVADA SARALOĞLU ÇAKIROĞLU SAKARYADAN ABAZA ÇERKEZ GÜRCÜ HEPSİ CAN ALIR CAN VERİR HASIMIN DA DELİKANLISINI SEVERİM ÇOLUK ÇOCUKTAN BAHSEDEN ŞEREFSİZDEN NE HASIM NE HISIM OLUR AKLI OLAN BABADAN İNTİKAM ALIR ÇOCUKLARIMIN ADINI EDENLERİN KANINI İÇERİM

 12. komik tarafından

  her gelen kendi adını yazıp alemin en kral delikanlısı araştırın google da diyip gitmiş. google da yazdıkları ismi aratıyorum hiç bir şey çıkmıyor nedense :D müptezelleri sokmayın şu siteye.. şu sitedeki en doğru yorumu
  BİR BİLEN tarafından OCAK 31, 2016 00:55 kullanıcısı yazmış.

 13. Uygar1961 tarafından

  OFLU MU!!? Allah lailahaillellah.
  Yahu bu of’ un ağaları milletiyle bir bütüntür. İşte sizlere örnek vereceğim en derin ve en yakıcı bir kaç soyad. AYAZOĞULLARI (caniler) ÇAKIROĞULLARI( kan emiciler) SARALOĞULLARI ( vahşiler) TELLİOĞULLARI (yırtıcılar) NUHOĞULLARI (Yamyam) daha ne nice akrabalar var.kısaca of bütün nufusu ile tek akrabadır onun adıda OFLULARDIR bunu böyle bilesiniz!!!

 14. x tarafından

  Alemin en kral kabadayı adamı işten eve giderken ekmeğini taşıyan, çevresine refah sağlayan efendi adamdır.

  • Japon tarafından

   Yanıtınız Temelde’ çok yerinde ve doğru bir ifade olmuş..ANCAK Ateş bir ocağa düşmeye görsün..Adaletin tecelli ettirilemediği ortam ve mekanlarda Adaleti tecelli ettirecek Bir güç mutlaka çıkmıştır vede yaşam boyu hükmünü sürdürmeğe devam edecektir.HAYATTAN KORKACAKSIN” AMMAA YERİ VE ZAMANI GELDİĞİNDEDE O HAYAT SENDEN KORKACAKKİ..İLAHİ ADALET ANLAM BULSUN…….ZİRAAA ÖLÜMDEN ÖTE YOL YOK…!

 15. Mahhhoooo tarafından

  Karadeniz in her köşesi tehlikeli ve dikkat edilmesi gereken bir bölgedir.çok kalabalık olmaya gerek yok her birey kendi başına çılgın işler yapmıştır . Vatan bayrak millet sevgileri yüksek ağırlıklıdır ama ün diyorsanız Alaaddin Çakıcı der susarım
  Herkese saygılarımla…

 16. AĞABEY in kardeşleri tarafından

  Şahinler bir Saral ı öldürmenin bedelinin ne olacağını bilselerdi, ofu, saralları. candaş, kandaş, aileleri bilselerdi bu işlere kalkışmazlardı.bu savaş ne zman biter bilemem ama şahinler bitene kadar sureceği kesin.. bakalım kurşun kimin adresini soracak ….

 17. İbrahim Keskin tarafından

  Hüseyin Saral derin bir kumpasa kurban gitti,olay sadece Sedat Şahin’le bitmiyor.Cinayeti Şahin’e kimler niçin ihale etti bilmeden yorum yapmamak lazım,ki bilen biliyor zaten.Medyada cinayete sebep gösterilen daha önceki çatışma olayı işin kamuflajı.Bu tarz insanlar ufak nedenlerden dolayı alemdeki büyük isimlere kurşun atmaz.Rahmetli H.Saral da kendini tehdit altında hissetse;yurt dışında bile olsa yeterli koruması olmadan dolaşmazdı.Arka planında derin ilişkiler olan bir satışa geldi anlayacağınız.Bu cinayetten sonra yaşanan çatışmalarda ölen insan sayısı 15’i geçti,daha da artacağa benziyor.

 18. Hüseyin Selimoğlu tarafından

  Arkadaşlar elhamdülillah Allah cc. hepimizi müslüman bir ülkede müslüman bir anne babadan yaratmış . Hiristiyan bir ülkede hristiyan bir anne babadan dünyaya gelseydik islamı bulmamız çok zor olurdu. Halbuki islamın tam ortasına yaratıldık çok şükür bize düşen çok az garet etmek ya müslümanız elhamdülillah çok kısa ve net diyorum ,
  Müslümanlığımızın gereği olan 5 vakit namazımızı kılalım şu vurdulu kırdılı işleri bırakalım lütfen lütfen lütfen. Allah cc hazretlerinden yeğane sahibimizden yaratıcımızdan korkarsak başka hiç birşeyden korkmamıza gerek kalmıyor Rabbim bu yazıyı okuyan herkezeiman ve namaz hidayetinasip eylesin.AMİN.

  • Japon tarafından

   BASARANDEMİRKAPİ..EVET HAKLISIN…TEK PES ETMEYEN,YORULMAYAN,GÜCÜNÜ KAYBETMEYEN BABA”’DEVLET BABA”’ ZİRAA İNSAN ÖMRÜ SAYILI,GÜCÜ KISITLI,İMKANLARI SINIRLI,ZAMAN SÜRECİ ALEYHİNDE” ANCAK’DEVLET BABANIN 18 YAŞ İLKESİNDEKİ DİNAMİK DEĞERLERİ” İLELEBET BAKİ…..

 19. Ali tarafından

  Allah kimseyi hasim sahibi yapmasin. Insanin basina ne gelirse cenesinden gelir.Hakim olacan agzina by devirde kimseninin hakkinda bilir bilmeden konusmaycan.akillukilli olacan.en buyuk kabadayilik.efdilikikdir.her kes kendi tanidigini ovuyor.yalakaliktir bi lsoz vardie gecmisini bilmeyen gelecegin pezevevengidir

 20. cemal tarafından

  bütün babalar bir kenara eminim burada düzceli tuğrul büyük babanın ve geniş kitlesini bileniniz yoktur , hakkında 500 e yakın emniyette bekletilen dosyası mevcut , düzce de almadık arazi bırakmadı aynı zamanda fakir fukaranın yanında oldu ,ona ait tek resim öldürüğü insan leşleriridir . Şöylede bir sözü vardır . Ölüm kapını çalar ama ben gelirsem o kapıyı kırarım.