302 Found

Found

The document has moved here.

Hüseyin Mert Saral Kimdir ?

2

Hüseyin Mert Saral

Trabzon’un en ünlü mafyalarından birisinin oğludur. Babası Hüseyin Saral, 13 yıl önce, 2005 yılında İtalya’da vurularak öldürülmüştür. Babalarının intikamlarını almak için yeminli tim oluşturulmuştur. Varsayımlara dayanarak, uzun yıllar süren takip ve bilgi toplama sonrasında babalarının intikamlarını almak için Beykoz İstanbul Anadolu Hisarı Sabancı Öğretmen Evi’nin hemen yanında bulunan restorana kurşun yağdırdılar. Olayda 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi da yaralandı. Saldırıda bir kaç şüphelinin kaçtığı görüldü.

Son Dakika (6 Şubat 2017)  :

Hüseyin Mert Saral Adliyeye Sevk Edildi

Son Dakika (7 Şubat 2017)  :

Hüseyin Mert Saral Cezaevinde 

 

Cinayeti işleyen Mert Saral daha 24 Yaşındaydı…

Hüseyin Mert Saral, gözaltına alınırken, saldırıda kullandığı Glock marka silahına da el konuldu. Onu gördüğünde ateş ettiğini söyleyen Saral, olaydan sonra silahı masaya koyup polisi arayın dedi.

Olay yerinde Demet Akalın‘ın da olduğu bilgisi elimize ulaşmıştır…

Hüseyin Mert Saral’ın Babası Hüseyin Saral Kimdir ?

Hüseyin Saral biyografisine ulaşmak için ve hakkında daha detaylı bilgi edinmek için diğer başlığımızı inceleyebilirsiniz ;

Hüseyin Saral

Paylaş.

2 yorum

  1. Sahra tarafından

    Resim uzerine yanlis isim yazmisiniz. Yasli serefsiz olen mehmet buyuksariogludur.ygit mert saral in ismini Silin o serefsizin resminden. Ilahi adalet yerini buldu .koca yurekli yigit aslan parcasi huseyin mert saral rabbim yar ve yardimcin olsun kardesim.