Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Hasip Şahin

1

hasip-sahin-kimdir-1

1959 yılında Gaziantep’in Nizip ilçesinin bir köyünde dünyaya gelmiştir. Lakabı ‘Yalnız Kurt’ olarak bilinir.

Ünlü mafya babası Hasip Şahin‘in soyunun Cengiz Han Hanedanlığı’ndan geldiği iddia edilmekle birlikte, has Anadolulu Türk’tür. Öyle ki; kendisine memleketinde ‘Cengiz Han Torunu‘ denmektedir. Aynı zamanda ‘Torun Aşireti’nin reisidir.

Milliyetçiliği ile tanınan Hasip Şahin, bir dönem ‘Türk İntikam Tugayı’ olarak bilinen yasa dışı örgütte önemli görevler üstlenmiştir.

1983 yılında çeşitli suç dosyalarından dolayı yurt dışına kaçmak zorunda kalmıştır.

1987 yılında Fransa’dan İspanya’ya geçiş yaparken Bask bölgesinde İspanya istihbarat güçleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderilmiştir. Bu süreç içerisinde ‘ASALA (Armenian Secret Army for the Liberation of Armenia (Türkçe: Ermenistan’ın Kurtuluşu için Ermeni Gizli Ordusu))’ davaları nedeniyle çok uzun süre Madrid’de bulunan Carabanchel Hapishanesi’nde tutulmuştur.

Madrid’de cezaevindeyken dönemin İspanya Hanedan Kralı I. Juan Carlos’a özel bir mektup yazmıştır. Mektubun içeriğinin tam olarak ne olduğu bilinmemekle birlikte, mektubun kabulü üzerinden bir kaç ay geçtikten sonra I. Juan Carlos tarafından kendisi için çıkarılan özel bir af ile serbest bırakılmıştır. Yaşananlardan sonra İspanya’nın dünyaca ünlü medya organlarından ‘El Pais’ gazetesi, olayın üzerine gitmeye çalışsa da olumlu sonuç alamamıştır.

2008’de Hasip Şahin‘in oğlu Hüseyin Şahin dünya evine girerken büyük bir pankarta ‘silah sıkmadığınız için teşekkür ederiz’ yazılması medyadan yoğun ilgi görmüştür. Ayrıca üzerinde silah bulunduran tüm davetlilerin mermileri alınarak yerine birer karanfil takdim edilmiştir. 14 küçükbaş ve 5 Büyükbaş hayvan kesilerek yemeklerin yapıldığı düğün tam olarak 5 gün sürmüştür. Düğüne katılanlar arasında Ankara’nın tanınmış iş adamlarından Okan Holding sahibi Mehmet Okan, Bilal Çeker, Yusuf Sevim, Bedir Kaya, Nasır Aslan, Mahmut Torun, Ankaralı iş adamı Haydar Aslaner, İmdat Demir, eski futbolcu Mehmet Polat gibi isimler vardır.

Paylaş.

1 Yorum

  1. Süleyman ŞAHİN tarafından

    Taktir ederim amca oğlu seninle TORUN Aşireti gurur duymaktadır Allah (c.c) seni başımızdan eksik etmesin
    Ben Süleyman ŞAHİN
    HÜSEYİN EFENDİLİ