Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Hadi Özcan’ın Kitabı Çıktı!

1

mehmet-hadi-ozcan-kimdir-1

Gazeteci ve aynı zamanda yazar olan Sadık Güleç ve Fırat Alkaç’ın yazdığı ”Ölüm Üçgeni” adlı kitap yayınlandı.

Yazdıkları bu kitap aslında tamamen Hadi Özcan’ın hayat hikayesi… Çünkü yazarlar bu kitabı oluştuturken devamlı ünlü mafya Hadi Özcan’a sorular sorarak, hayatını bu karanlık dünyada nasıl heba ettiğini bir bir dinleyerek – öğrenerek kitaba aktardılar.

Daha önce Turkmafyasi.net olarak zaten Hadi Özcan’ın biyografisini paylaşmıştık. Kocaeli şehrinde yaşadığını, büyük bir mafya babası olduğunu, etrafında devamlı onu tehdit eden diğer mafya babalarının kol gezdiğini zaten sitemizdeki sözkonusu içerikten öğrenmiştiniz.

Hadi Özcan’ın hayatını ayrıntılarıyla öğrenmek istiyorsanız ”Ölüm Üçgeni” isimli kitabı da okumanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca Ergenekon ve Susurluk davalarında da nasıl bir süreçten geçtiği kitapta ele alınmış.

Hadi Özcan’ın çocukluğundan itibaren bu zamanlara gelene kadar başından neler geçtiğini, yaşadıklarından ne dersler çıkardığını öğrenmiş olacaksınız.

Paylaş.

1 Yorum

  1. Xgun tarafından

    Dayı…. Herkesle dost olana münafık derler…. mhö…
    Samsun terme çingeneleri savcılar kırathanesi… Abdullah çatlı dayı ya teşkilat yaptı… Susurluk raporunu oku…