Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Gencay Çakıcı

0

gencay-cakici-kimdir-1

Karadenizli mafya babalarından Alaattin Çakıcı‘nın öz be öz kardeşi olan Gencay Çakıcı, 1950’li yılların sonlarında dünyaya gelmiştir.

İbrahim Uğurbaşçı’yı öldürmeye teşebbüs ile ilgili olan davada ağabeyi Alaattin Çakıcı’yla birlikte Özel Mahkeme’de yargılanmıştır fakat hiç bir ceza almadan 1989 yılında serbest bırakılmıştır.

Beraat ettikten hemen sonra yurt dışına çıkan Gencay Çakıcı kısa süre sonra tekrar Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır. Ülkeye döner dönmez Akmerkez’de imam nikahlı eşi Gönül Özyürek yanındayken, Adil Cesur tarafından silahlı saldırıya uğramıştır. Gencay Çakıcı maruz kaldığı saldırıdan herhangi bir yara almazken yanında bulunan imam nikahlı eşi Gönül Özyürek ensesinden yediği kurşunda felç olmuştur.

Olaydan hemen sonra yapılan araştırmalarda saldırıda bulunan Adil Cesur’u azmettiren kişinin Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu ve aynı zamanda Dündar Kılıç‘ın öz torunu olan genç mafya babası Onur Özbizerdik olduğu saptanmıştır. Adil Cesur, 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmıştır. (Onur Özbizerdik olayın yaşandığı süreçte henüz 17 yaşındaydı)

Ağabeyi Alaattin Çakıcı ve hasmı Nuri Ergin arasındaki gerginlikten doğan çatışma sonrasında yapılan soruşturmada sık sık adı geçmiştir. Karagümrük Spor Kulübü Lokali’nde 15 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan olaydan sonra kanıt yetersizliği nedeniyle yine herhangi bir ceza almamıştır.

Gencay Çakıcı’nın yaşamına İstanbul’da devam ettiği iddia edilmektedir.

Paylaş.