Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Bülent Aramaz

15

bulent-aramaz-kimdir-1

Bülent Aramaz, genç mafya babası ve uyuşturucu çetesi lideridir. Ankara’nın en büyük mafya babaları arasında gösterilen ‘Öksüz Ahmet‘ lakaplı Ahmet Aramaz’ın öz yeğenidir. Medyada ‘Bonzai Baronu‘ olarak anılmaktadır.

Adını, Ulucanlar Cezaevi’nde çıkan isyanın baş sorumlusu olması hasebiyle duyurmuştur. Kürt kökenli bir ailenin çocuğudur.

Uzun süre İşadamı Behçet Süleymanoğlu’nun tetikçiliğini yaptı. Behçet Süleymanoğlu’nun eski ortağı Mustafa Akın’ın öldürülmesi olayıyla ilgili uzun süre takip edildi ama somut bir kanıt bulunamadı. (Olay Bülent Aramaz’ın ölümünden sonra 2015’te çözüldü. İşadamı Behçet Süleymanoğlu hakkında, eski ortağı olan Akın’ı Bülent Aramaz’a yaklaşık 1 milyon $ karşılığında infaz ettirdiği gerekçesiyle yakalama kararı çıkarıldı. Süleymanoğlu ise Kuzey Irak üzerinden ABD’ye kaçtı.)

2014 yılının başında İzmir’in Foça ilçesinde iki kişinin hayatını kaybettiği ve bir kişinin yaralandığı, arabada da silahların bulunduğu ve medyaya ‘Foça yolundaki esrarengiz kaza’ olarak yansıyan otomobil kazasıyla ilgili şüpheli olarak görülen Aramaz hakkında yetkili mahkeme tarafından yakalama emri çıkarıldı. Kazanın ardından jandarmanın araçta yaptığı aramada 3 tabanca, 1 uzun namlulu silah, 38 adet mermi ve 1 çelik yelek ele geçirildi. Ayrıca hayatını kaybeden iki kişinin kimliklerinin sahte olması nedeniyle genişletilen soruşturma sonucunda ölen kişilerin de mafyayla bağlantısı olduğu tespit edildi.

Uzun süre emniyet tarafından arandı ama bulunmadı. Yapılan araştırmalar neticesinde kısa bir süre sevgilisi Elena’nın Rusya’daki evinde kaldığı, daha sonra tekrar Türkiye’ye dönüş yaptığı tespit edildi.

2014 yılının yaz aylarında Ankara Dikmen’de gerçekleştirilen geniş kapsamlı uyuşturucu operasyonunda Aramaz’a ait olduğu belirlenen 06 DT 3740 plakalı araç hem havadan hem de karadan olmak üzere takibe alındı. Takibin fark edilmesinden hemen sonra meydana gelen silahlı çatışma sonucunda Bülent Aramaz‘ın yanı sıra, yabancı uyruklu bir kadın ve 3 polis memuru olmak üzere 5 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Çatışmanın bitiminde araçtan inen Aramaz’ın iki adamı yaya olarak kaçmaya çalıştı. Polis ekipleri ile Aramaz’ın adamları arasında binaların arasında cereyan eden silahlı çatışma bir süre devam etti ama şüpheliler izlerini kaybetmeyi başardı. Ağır yaralanmasından ötürü hastaneye kaldırılan mafya babası Bülent Aramaz ise yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayın görgü tanıkları arasında bulunan birkaç kişi sağlık ekiplerinin kasten geç müdahale ettiğini iddia etti. Yapılan incelemelerde 06 DT 3740 plakalı araca saklandığı tespit edilen çok sayıda uzun namlulu siyah ele geçirildi.

Görgü tanıklarının bir başka iddiasına göre; mafya babası Bülent Aramaz, polis tarafından vurulup kanlar içinde kaldıktan hemen sonra yanına gelen polislere ”Sizin polis olduğunuzu bilseydim çatışmaya girmezdim” demiştir.

Bülent Aramaz’ın resmi kayıtlara göre iştigal ettiği bazı suçlar şunlardır:

 • Mekan basma
 • Hürriyeti tehdit
 • Şantaj
 • Gasp
 • Irza geçme
 • Cinayet

Cenazesine çok sayıda mafya babası katılmıştır.

Paylaş.

15 yorum

 1. Emrah KIZILTAS tarafından

  Bu siteyi kuran meraklı kardeş Bülent aramaz la kader birliği yapmış gibi net bir tavirla uyuşturucu lideri irza geçme vs yazmissin sen kac yasindasin cocukmusun yoksa akli dengende bi sıkıntı var galiba o yazıları duzelt Bülent aramaz i bi araştır her okuduğunu yazma yorumu silersin diye fazla yazamiyom tamam mi iki gözüm

 2. Mustafa yılmaz tarafından

  Devlet kendi vatandaşına sahip çıkmaz ise mafyada olur teröristte bu insanlar bu azim ile devlet hiyararşisi içerisinde yetiştirilip görev verilseydi ki özellikle Bülent Aramaz için söylüyorum bu devlete ve vatana çok katkıları olurdu yazık olmuş

 3. Davulcu nuri dayi tarafından

  Cakalin biri okadar bu alemin bir tek krali var nuri dayi nacakla 4 kisi kesti 10 dakikada 2 tanede bicakla lesi var 14 gabs 50 den fazla yaralama 3 mekan basma bir bukadarda bilmedigimiz yerin altinda …,, akilli olun saygilar cumleten

 4. Yenidoğanlı V.D. tarafından

  Bülent abim son kabadayıdır..bonzai ile mücadele eden tek babaydı..Bülent aramaz dava adamıdır,davasıda toplumda huzurdu..o gercek uyuşturucu tacirleri sevindi ölümüne çünkü hepsi nefes aldı..son olarak şunu söyleyim abim toplum için,halk için şehit olmuştur.. Mekanı cennettir umarım.. O bazı nankörlerin Allah yardımcısı olsun..

 5. Her gördüğünüz habere inanmamalisnz hepsi ayrı bir yalan söylüyorlar biz adamın kim olduğunu biliyoruz bu kadar iftiralara knammaynz adam gibi araştırın on yargılı olmayın AKILSIZLAR

 6. Her gördüğünüz habere inanmamalisnz hepsi ayrı bir yalan söylüyorlar biz adamın kim olduğunu biliyoruz bu kadar iftiralara knammaynz adam gibi araştırın on yargılı olmayın AKILSIZLAR (bir doğru üstüne 1000 yalan)))