Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Ali Fevzi Bir

0

mafya-silahi-1

Türkiye’nin seçkin kesimlerinde oldukça tanınan bir isim olan Ali Fevzi Bir, aynı zamanda ”Aliço” takma ismiyle de tanınmaktadır. Ayrıca tanınan mafya babalarından Ömer Lütfi Topal‘ın eski iş ortağıdır.

Eski ortağı olan Ömer Lütfi Topal’ın cinayetinden sonra çeşitli suçlamalar yüzünden 1998 yılının 28 Temmuz gecesi özel ekipler tarafından gözaltına alınmıştır fakat sorgulamalardan sonra hakkında herhangi bir ceza kararı çıkmamıştır.

Ankara’da bulunan Başbakanlık Teftiş Kurulu’nun yeni bir emriyle hakkında suç duyurusu dosyası açtırılan Ali Fevzi Bir, bu suçlamaları kabul etmeyerek ısrarla Ömer Lütfi Topal cinayetiyle ilgisi olmadığını söylemiştir. Ünlü mafya Bir, Topal cinayetiyle ilgili tekrar gündeme gelen mahkemelerde Özel Harekat polislerinin gözetiminde tutuksuz yargılanılmasına karar verilmiştir.

Cürüm işlemek ve yasadışı örgüt oluşturmak” suçundan dolayı ”Susurluk Skandalı” olarak bilinen trafik kazasından sonra yapılan ve tam 14 mafya babasının yargılandığı özel mahkemelerce 4 yıl mahkum hayatı yaşaması için cezaevine gönderildi.

ali-fevzi-bir-kimdir-1

Tanınan isim Ali Fevzi Bir, kararın çıkmasından hemen sonra yurtdışına kaçmayı düşünse de yurtdışına çıkma yasağı bu girişimine engel olmuştur. Cezası bir müddet sonra onaylanan ünlü baron, İstanbul’daki Kartal Cezaevi’nde cezasını doldurdu ve 2003 yılının yaz aylarında tahliye olmuştur.

Bir’in şu anda ne yaptığı tam olarak bilinmemektedir. Medya’dan uzak bir hayat sürdürmektedir.

Paylaş.