Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Çerkez Cengiz’e “Ters Kelepçeli” Tutuklama!

2

Sosyal medya ve televizyonda son günlerde alışık olduğumuz yüzlerden Cengiz Şıklaroğlu, ters kelepçe ile tutuklandı. “Ben yanlış bişey yapmadım.” diyen Çerkes Cengiz, denetimli serbestlik alacağını savundu.

Çerkez Cengiz Konvoyu Sahte Miydi ?

100 konvoy aracı ile teslim olan Çerkez Cengiz, bu konvoyu gözdağı verebilmek için parayla tutmuş. Haber kaynakları ve araştırmalar sonucu edinilen bu bilginin kesin doğruluğu önümüzdeki günlerde belli olur.

Dün İstanbul – Maltepe’deki evinde yapılan aramalarda ruhsatsız silahların ele geçirilmesi kendisini zor duruma sokacağı aşikar. 200’e yakın silah, müimmat çeşitleri ve fişek ele geçirilirken silahların çalışıp çalışmadığını bile bilmediğinin açıklamasını yaptı.

İlerleyen günlerde detaylı bilgiler verilecektir.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Duyurusu Yayınlandı !

4 Mayıs 2017 tarihinde sevk edilen Şıklaroğlu, içeri ilk girdiği gibi neşeli olmadığı objektiflerden kaçmadı.

Çerkes Cengiz Ne Yaptı, Suçu Ne ?

Çerkes Cengiz Şıklaroğlu Kimdir?

Çerkez Cengiz Fotografları

Hayatından çokça bahsedilen Çerkez Cengiz Şıklaroğlu’nun gerçekten sıradışı fotografları var.

Göz atmak isterseniz ;

Çerkez Cengiz Kimdir? Hakkında bilinmeyen gerçekler…

 

 

Paylaş.

2 yorum

  1. Selim tarafından

    Siz ne kullaniyonuz olum boyle her nevi kekoyu mafya babasi ettiniz ulan bi tipten korkan itin taaa bildigin sizofren la bu