Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Çerkes Cengiz Şıklaroğlu Kimdir?

24

1983 yılı doğumlu olan Cengiz Şıklaroğlu, lise sınavlarında ilk 100, üniversite sınavlarında ise ilk 1000 e girerek Türkiye’de başarısını göstermiş, İTÜ Uçak ve Uzay Mühendisliği eğitimini almıştır. Silahsan’ın CEO’luğunu yapan Şıklaroğlu, kişisel olarak Offshore-Otodrag-Supercars ile ilgilenmekte ve Crossfit & Fitness yapmaktadır.

Evinde vahşi hayvan besleyerek, lüks yaşantısını göstererek ve ünlülerle olan fotograflarını paylaşarak kısa sürede sosyal medyada yüksek sayıda takipçi edinmiş, Kardeşlik adı verilen grubun başkanıdır.

Muhsin Yazıcıoğlu’nun öğrencilerinden olarak bilinen Cengiz, Angel Garage adı verilen deniz hız motorları garajını kurmuştur. Erkan Petekkaya’yı Datça da dövüp denize atmasıyla da tanınan, bağımsız milletvekili adayı olarak 50.000’e yakın oy alan Cengiz hakkında tutuklama kararı çıkmıştır. 9 Yıl 6 ay ceza aldı. 10 Ay hapis cezasına çarptırılan Çerkes Cengiz, çevresi tarafından saygın bir işadamı olarak görülür. Cezaevine girerken yaptığı açıklamada arkadaşların birbirlerini kollaması gerektiği ve eğitimin çok önemli olduğunu vurgulaması sosyal medyada göze çarpan notlardandır.

Esrarengiz ve sıradışı yaşantısı ile çok konuşulur. Cezaevine 100’e yakın araç konvoyuyla gitmiştir. Cezaevine girişi ise gündeme oturmuştur. Bilinen adıyla Çerkes Cengiz, silah tutkunu olarak tanınmaktadır.

NEDEN TUTUKLANDI ?

 • Rusya’da askeri casusluk ve suç örgütü kurmaktan 11 yıl ceza alıp beraat etmiştir.
 • Türkiye’de ise sahibi olduğu silah fabrikasında yasadışı silah üretmek ve bu silahları yasadışı yollardan satmak sebebiyle tutuklanmıştır.

Açıklamasında şöyle söylemiştir;

“Bu ülkenin MAFYAYA değil !!! Bilim insanlarına ,gerçek siyasetçilere ve gerçek işadamlarına ihtiyacı var …O yüzden kardeşlerimden tek ricam “OKUYUN” birbirinize sahip çıkın.Ekmeğinizin mafyası olun.Ben ,kendim ve kardeşlerim için yeterince bedel ödedim.Yüce Rabb’ime emanet olun…” 

Çerkes Cengiz’in Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/cerkescengiz

ÇERKEZ CENGİZ HAKKINDA BİLİNMEYENLER VE

FOTO GALERİSİ ;

Çerkez Cengiz Kimdir? Hakkında bilinmeyen gerçekler…

 

Paylaş.

24 yorum

 1. Ahmet Çolakoğlu tarafından

  At yalanını, sevsinler inananı. Kaç para alıyorsunuz lan bu reklam haberlerini yapmaya..

  • Turkmafyasi.net tarafından

   Herhangi bir para almıyoruz. Tanıtım amaçlıdır. Benzer kişi önerileriniz varsa, kişiler hakkında haber yapabiliriz.
   Teşekkürler,

 2. metin tarafından

  kardesim hem demissiniz 83 dogumlu hem demissiniz 11 yil hapiste yatti peki hangi ara disarda kaldi ne yap bu adam bu kadar taninir oldu 1-2 yilda?

 3. Nazım Ayyıldız tarafından

  Beyler Haberi İyi Okuyun anlayın sonra eleştiri yazın. Bu Çocuğu ben tanımam, ilk defa bu haberle duydum adını, Haberi yapanları takdir ediyorum, ne şişi yakmışlar ne kebabı, herşey ne ise onu yazmışlar. 11 yıl ceza istemi ile yargılanırken BERAAT etmiş. Demekki isnat edilen suç oluşmamış yada işlenmemiş.
  Delikanlı Terörist değil, Silah Üretmiş yasal olmayan şekilde Silahların bir kısmını Suriyeli Türkmenlere yani Kardeşlerimize göndermiş, Parasınıda bazıları karşılamış veya kendisi hibe etmiş her ne ise. Bu ne amaçla olursa olsun yasalar karşısında suç olduğundan şimdi 10 ay ceza almış. Teslim olmuş kaçmamış ceza evine cezasını çekmeye giderkende durumunu bilen 100 araçlık Konvoy oluşturan Arkadaşları Delikanlıyı Aslanlar gibi uğurlamışlar. Verdiği Mesaja ve İcraatına Bakın ! Terörist olsa kimsenin gık’ı çıkmazdı…

 4. Ercan tarafından

  Admin bugünkü haberlere bak çerkez Cengiz’le ilgili sahtekarlıktan gerçekten gözaltına alınmış.hepsi yalanmış haberlere bak.sil şunun ismini yakışmıyo sitenize

  • remogok tarafından

   Güzel kardeşim abiyi tanımadan bilmeden yargılayıp kul hakkına giriyorsunuz …. sosyal medyanın karalamalarıyla insanları aşalamayın ….kendisini tanırım karakteri düzgün efendi bir insandır .. dolandırıcılıga ihtiyacı olmayacak kadar bir beyne sahip güzel bir kişiliktir … sırf kendisine mafya denilmesin diye popiler davranmaya çalışır …..

 5. ali tarafından

  Kabadayılık yoktur kibir vardır. iblis i şeytan eden kibriydi. insanda kibir olursa mahvolur. 10 sene daha genç yaşarsın sonra? Allah a sığınmak ondan korkmak gerek. sizlerle bir hikaye paylaşmak istedim..

  Derviş, , soluğu berberde alır.
  – Vur usturayı berber efendi, der.
  Berber dervişin saçlarını kazımaya başlar. Derviş aynada kendini takip etmektedir. Başının saç kısmı tamamen kazınmıştır.
  Berber tam diğer tarafa usturayı vuracakken, yağız mı yağız, bıçkın mı bıçkın bir kabadayı girer içeri.
  Doğruca dervişin yanına gider, başının kazınmış kısmına okkalı bir tokat atarak:
  – Kalk bakalım kabak, kalk da tıraşımızı olalım, diye kükrer.
  Dervişlik bu… Sövene dilsiz, vurana elsiz gerek. Kaideyi bozmaz derviş. Ses çıkarmaz, usulca kalkar yerinden.
  Berber mahcup, fakat korkmuştur. Ses çıkaramaz. Kabadayı koltuğa oturur, berber traşa başlar.
  Fakat küstah kabadayı tıraş esnasında da sürekli aşağılar dervişi, alay eder:
  “Kabak aşagı, kabak yukarı.”
  Nihayet traş biter, kabadayı dükkandan çıkar. Henüz birkaç metre gitmiştir ki, gemden boşanmış bir at arabası yokuştan aşağı hızla üzerine gelir.
  Kabadayı şaşkınlıkla yol ortasında kalakalır. Derken, iki atın ortasına denge için yerleştirilmiş uzun sivri demir karnına daliverir.
  Kabadayı oracığa yığılır, kalır. ölmüştür.
  Görenler çığlığı basar. Berber ise şaşkın, bir manzaraya, bir dervişe bakar, gayri ihtiyari sorar:
  – Biraz ağır olmadı mı derviş efendi?
  Derviş mahzun, düşünceli cevap verir:
  – Vallahi gücenmedim ona. Hakkımı da helal etmiştim. Gel gör ki kabağın bir sahibi var. O gücenmiş olmalı!..

 6. akif tarafından

  yahu zaten 100 araçlık konvoyla gitmesinden belli olmuyor mu? kabadayılık bu değil ki. birde habera göre araçlar kiralıkmış. şov yapıyor aklınca.

 7. mert yılmaz tarafından

  bu adam mafya veya kabadayı filan değil. bu cezaevine girme olayı uydurmaymış. senaryo icabı… isim yapmak için dümen çevirmişler. rusyada 11 yıl yargılandığı, kadirova suikast girişiminde bulunduğu filan da yalanmış. haberlerde çıktı. zaten çocuk şube yaptığı sahtekarlıktan ötürü göz altına aldı bu ALİ CENGİ’i… ama eğer bu adam para karşılığında bu sitede reklamını yaptırmıyorsa bunu kaldırın siteden, yakışmıyor. ancak bu dolandırıcı ali cengizden para aldığınız için bunu kaldırmazsınız.

 8. laz5353 tarafından

  biz alemin babasi imis. lan çakallar milleti öldüren haraç alan.piclerle resim çektirip millete dayilik eden picleri burada pohpohlamayin. Bu ülke de tek reis var oda RTE. adamın asabini bozmayın lan

 9. mustafa tarafından

  bu kolpacıyıda mafya yaptınız ya ulan daha dün 100 araba kiralayıp cezaevine gidip cezası olmadığı halde şov yapan bu adam değilmiydi böyle gösteriş sevenlerden ne mafya olur ne de insan

 10. Çetin tarafından

  Bu adam parayla adam tutup araba kiralayıp şov yapmaktan tutuklanmamis miydi? böylesi çakma adamları şu sayfada yayinlayacaginiza adam akıllı nice eski kabadayılar var onlardan bahsedin

 11. Cemal tarafından

  Varsa bildiğiniz gönderin yayınlayalim demişsiniz de.. insanlarla dalga geçmeyin bari . Sayfa seçenegünde burdan gönderebilirsiniz yazmışsıniz emek verip doğru şeyleri yazıp yolluyoruz mesajda hata diyor .. siz anca böyle sahte Kabadayılari yayınlayın. Size gönderecegim kişiyi herkes iyi tanır belgeleriyle birlikte fakat siz alışmışsiniz kolpaçinolari yayınlamaya. Adam sözde silah fabrikası sahibi evinden kuru sıkı tabanca çıkıyor.. çocuk şube gelip alıyor het Allahım ya

 12. Karakoral tarafından

  Yakınen tanıdığım zamanında yanında durduğum ve o kişilerin yanına gelip giden bi adamdı. Çeçenistanda savaştım dedi yalan, şunu vurdum dedi yalan, bunu vurdum dedi yalan. 10 ay hapis cezam çıktı dedi oda yalan çıktı medyada rezil oldu. Bu adamın yaptım dediği tüm icraatlar yalan. Bu yorumu okuyam adamı varsa nickimden tanıyacaktır. Kardeşlik grubuna gelince. Esrarkeş hapcı eroinman yani paraya ihtiyacı olup hertürlü pisliği yapacak kimseler alayı müptezel ve yanında gezdirdiği adama günlük 100 liradan fazla para vermez. Fazla gözünüzde büyütmeyin.

 13. Destekci tarafından

  50bin oy aldığı bilgisi tamamen yalandır. Resmi YSK nın Sandık Sonuçlarından kontrol ediniz. Böyle bir oy kesinlikle yoktur.