Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Vito Cascio Ferro

0

mafya-silahi-1

Dünyaca ünlü eski mafya babalarından Vito Cascio Ferro, 28 Ocak 1862 yılında İtalya’nın Palermo şehrinde dünyaya gelmiştir. Lakabı “Vito” olarak bilinir.

1901 yılında göç ettiği Amerika’nın New York şehrinde, mafya dünyası içinde bağlantılarını sağlama alarak hızla yükselmiştir. Bir vakit sonra kendisine ”Patronların patronu” lakabıda takılmıştır.

Vito Cascio Ferro’nun hayatı tam bir sır ve gizem doludur. Hayattayken bile tam bir efsane haline gelmiştir. “Pizzu” olarak adlandırılan haraç alma tekniğini geliştirerek büyük bir ün kazanmıştır.

1909 senesinde bir polisi öldürmekten hüküm giydi ve İtalya – Sicilya’ya kaçtı. 1929 senesine gelindiğinde tutuklanarak, 50 yıl cezaya mahkum oldu. İtalya ülkesinin Pozzuoli şehrindeki bulunduğu cezaevi’nde, 1943 yılında doğal nedenlerle yaşamını yitirmiştir. (Ölüm tarihi tam olarak bilinmemektedir. Çeşitli kaynaklara bakılarak; 1942, 1943 ya da 1945)

Resmi kayıtlara göre iştigal ettiği suçlar şunlardır:

• Adam yaralama
• Cinayet
• Kaçakçılık

Paylaş.