Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

İtalyan Mafyasına Ait Nazi Fırını!

0

italyan-mafyasina-ait-nazi-firini-1

İtalya ülkesinde 30 sene öncesinde yaşanan faili meçhul cinayetten mafyanın sırları ortaya çıktı. Palermo şehrinde bir çiftlik evinde mafyanın gözüne kestirdiği kurbanlarını önce öldürüp sonra yaktığı fırın bulundu. Bir itirafçının gösterdiği yerde onlarca kişinin yakıldığı tahmin ediliyor.

Düşmanlarını asitte çözmek dahil binbir türlü işkencelerle hayatına son veren Sicilya mafyasının kurbanlarını yaktığı fırın, Palermo şehri yakınlarında bulundu. İtalyan güven güçleri 30 sene önce işlenmiş bir faili meçhul cinayetin faillerini ararken, karşısına Fondo de Castro’da bir çiftlik evinde yapılmış, Naziler’in yakılması için yapılmış fırın bulundu.

Öldürülen Almanların cesetlerini fırında yakan mafyanın krematoryumlarında kaç kişinin ortadan kaldırıldığı ise tahmin bile edilemiyor. İtalyan istihbaratının mafya ile özel mücadele eden birimi olan DIA kurumu, 30 sene önce bir faili meçhul cinayete kurban giden hapishane polisi Calogero Di Bona ismi ile ilgili yapılan soruşturmalarda yeraltı dünyası itirafçılarının sayesinde fırının yerine sonunda ulaştı. Otuz sene önce kaybolan İtalyan polisi Di Bona, Sicilya’nın en azılı ve tehlikeli mafya mahkumlarının cezasını çektiği özel cezaevi Ucciardone’de çalışıyordu.

Palermo Savcılığı’nın yaptığı araştırmalarda Ucciardone’yi 5 yıldızlı otele çeviren mafya babalarının ve çete liderlerinin polis Di Bona’yı kaçırttıkları ve çiftlik evinin bahçesinde öldürerek fırında yaktırdıkları ortaya çıktı. Yakılan polis Calogero Di Bona’nın ailesi ve çocukları, aradan 30 sene geçse de olayın peşini bırakmadı.

Di Bona ailesi, geçtiğimiz sene Palermo Savcılığı’na başvurarak yeniden konu hakkında araştırma ve soruşturma açılmasını istediler. Palermo Savcılığı’nda görev yapan özel yetkililer, eski ve yeni mafya itirafçılarını sorgulayarak ancak gerçeğe ulaştı.

Mafyanın son itirafçılarından Gaspare Mutolo ismi, son olarak Palermo’da 28 Ağustos 1979 yılında Sferracavallo Meydanı’nda kahve içerken yanına yaklaşan iki adam ile uzaklaştığı 10 yaşlarındaki bir çocuğun gördüğü polis Calogero Di Bona isminin ölümünü şöyle anlattı: ”Cezaevinde mahkumlara iyi davranmıyordu. Di Bona önce biri tarafından boğuldu. Sonra da pek çok kişi gibi fırının ızgarasında yakıldı ve aynı kaderi paylaştı.” dedi. Şimdi Palermo Savcılığı’nın ana hedefi, ortaya çıkarılan ceza fırınında tam olarak kaç kurbanın can verdiğini öğrenmek. İtalyan güvenlik güçleri, ekmek yapmak için de kullanılan fırınlarda en az 10 kişinin yakıldığını düşünüyor.

Paylaş.