Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Kolombiya’da İki Escobar! (2012)

0

kolombiyada-iki-escobar-izle-1

Kendine iki farklı yol çizmiş olan ve farklı hayallerin peşinden koşan iki farklı adamın hayatlarının nasıl aynı noktada kesiştiğini belgeleyen ilginç bir belgeseldir. Orjinal ismi ”Two Escobar” olan bu belgeselin Türkçe karşılığı ”İki Escobar” dır.

Belgeselin ana temasından biraz bahsedecek olursa; Medellin suç örgütünün lideri olarak bilinen uyuşturucu kaçakçısı ünlü mafya babası Pablo Escobar ile Kolombiya Milli Futbol Takımı’nın kaptanı olarak görev yapan Andres Escobar‘ın yaşadıklarını mafya ve politika içerisinde nasıl orta yolda buluştuğunu konu edinmektedir.

Eski dönemlerde Kolombiya ülkesinde çıkan iç savaş ve benzer kaos olaylarının perde arkasında gerçekleşen film ve futbol sektörünü ilgilendiren mafya içerikli belgeselini siz değerli Turkmafyasi.net ziyaretçileriyle paylaşıyoruz.

NTV kanalında ”İki Escobar” isimli geçen yıl yayınlanan belgesel yaklaşık 1 saat 45 dakikadır.

Görüntünün üzerine 1 kez tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz.

İyi seyirler…

Paylaş.