Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Türkiye Suriye’ye Giriyor!

0

turkiye-suriyeye-giriyor-1

Dünyanın en saygın medya gruplarından biri olan Daily Telegraph gazetesinin haberine göre Türkiye, Suriye topraklarında bir büyük bir askeri müdahaleye hazırlanıyor.

Gazetenin Orta Doğu editörü olan Richard Spencer’ın imzasını taşıyan haber’de; ‘Türkiye, IŞİD ve Kürtleri durdurmak için Suriye işgaline hazırlanıyor‘ ifadeleri geçti.

Daily Telegraph’a göre bu hamle, Suriye’deki iç savaşı, Avrupa sınırlarındaki bir uluslararası çatışmaya dönebilir.

Gazete ayrıca, Türk medya kuruluşlarının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın angajman kurallarında değişikliğe onay verdiğini, bununla hem Beşşar Esad rejimini hem de DAEŞ (IŞİD)’i vurulabileceğini belirtti. “Türkiye’nin amacının Suriyeli mülteciler için ve IŞİD’e karşı bir tampon bölge oluşturmak olduğunu belirten Daily Telegraph, Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye sınırlarında olası bir Kürt devletini önlemeyi amaçladığını da yazdı.

Paylaş.