Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Pablo Escobar’ın Peşinde (2012)

1

pablo-escobarin-pesinde-1

Dünyada adı duyulmuş en büyük uyuşturucu örgütünün lideri Pablo Escobar’ın eşsiz hayat hikayesine tanık olmaya hazır mısınız? Uyuşturucu baronu Escobar ”Medellin uyuşturucu karteli” ni yöneten, dünyanın en para babası, en lobisi sağlam uyuşturucu kaçakçısıdır.

1993 yılında ölen ve yaşadığı zamanın en sağlam ve tehlike saçan mafya babalarından sayılan Kolombiyalı Escobar, eroin ve kokain kaçakçılığından milyarlarca dolar kazanmıştır.

Bu ürkütücü mafya babasına yönelik yapılan yaklaşık 45 dakikalık belgesel niteliği taşıyan video’yu siz değerli Turkmafyasi.net ziyaretçileriyle paylaşıyoruz. Görüntünün üzerine 1 kez tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz.

İyi seyirler…

Paylaş.

1 Yorum

  1. malatyalı tarafından

    bu gavurda öyle para varmış ki ; sadece depolarında 1 yılda fareler tarafından kemirilen parası 40 milyon dolar civarinda imiş..