Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Mahmut Yıldırım Yaşıyor!

6

mahmut-yildirim-yasiyormu-1

Derin devlet’in en kafa karıştırıcı olaylarından biri kuşkusuz ”Yeşil” kod adlı Mahmut Yıldırım’ın hala yaşayıp yaşamadığı.. Bu tartışmalar hala günümüzde sürerken ilginç bir iddianın ortaya atılmasıyla bu sır perdesi bir kez daha aralanmak isteniyor.

Ülkemizin karanlık tarihinin tekrar aydınlatılması için yapılan büyük operasyonlar sonucu hem 2006 senesinde İsmail Ağa Camii’nde yaşanan cinayet sonrasında ”Faili Meçhul Cinayetler” adı altında toplanan dosya sonucunda hakkında soruşturma açılan ve mahkemeye sevkedilerek gizli tanık olarak ifadesine başvurulan ünlü işadamlarından müteahhit Muzaffer Ergin, öldüğü ve yaşadığı henüz kesinleşmeyen ünlü mafya babası ve derin devlet adamı ”Yeşil” kod adlı Mahmut Yıldırım’ın hala yaşadığını iddia etti.

Bu iddia sonrasında hemen harekete geçen Malatya Adliyesi yetkilileri, Mahmut Yıldırım’ın gıyabında yakalama kararı çıkartılması için Ankara’da bulunan Bakanlığa başvuru yaptı.

Muzaffer Ergin’e ait tüm cep telefonları için dinlenme kararı alınarak el konuldu ve şimdiden kayıtlar incelenmeye başlandı. Polisin bir telefon görüşmesini şüpheli bularak İstanbul’da bulunan ve adı açıklanmayan bir büfeye ait kamera kayıtlarını incelemeye başladığını açıkladı.

Ayrıca resmiyete geçmeyen bir iddiaya göre ise ”Yeşil” kod adlı Mahmut Yıldırım olduğu iddia edilen kişinin bir telefon görülmesinde Muzaffer Ergin’e; ”Yanlış yaptın, beraber hareket edebilirdik, Eğer yedi gün sonra İlker Başbuğ bırakılmaz ise görüşeceğiz, hadi git bunu da yetiştir. Bundan sonra seni asla aramam! Yüz yüze görüşeceğiz” dediği iddia edilmektedir.

Paylaş.

6 yorum

  1. cevdet tarafından

    onun ne dediğine bakmayın mahmut yıldırım (yeşil) hala yaşamaktadır elazığ tunceli sınırlarında dağlarda yaşıyor kendisiyle bizzat görüştüm hakkında söylelenlerin aksine faili meçhul hiç bir cinayeti kabul etmemektedir emirleri tamamen jitem mit jöak gibi birimlerden aldığını söyledi

  2. Oktay Kirdağ tarafından

    Ölmedi yurt dışında yaşıyor ve ülkeye gelişi yasak diye düşünüyorum şuanda ihtiyaç yok .
    Bir kaç yıl sonra biraz daha karisinca ülke gelecektir alaettin çakıcı çıkacak sedat Peker icraatlarina devam etcwktir