Windows 10 activation keys for sale in Microsoft Store. At the first glance on such cheap Windows 10 serial keys sale, you'll be shocked, but it's true Office Professional Plus 2016 Key Windows 10 product Key sale buy Windows 7 Key parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ parajumpers sale

Donnie Brasco Operasyonu

0

donnie-brasco-operasyonu-1

Amerikan istihbaratının en önemli sembolü olan dünyaca ünlü teşkilat FBI, bundan yaklaşık 30 yıl önce kendi adamı olan ve çeşitli görevleri gerçekleştiren Joe Pistone’un, mafyanın içine sızması amacıyla çeşitli destek ve yardımlarda bulundu. Fakat olaylar önüne geçilmez bir karmaşıklık haline geldi.

Amerika’da yaşayan mafyalar ise tehlikeli ve pis hayatlarının içinde varlıklarını sürdürüyorlardı. Yaşamlarının hafifliğinin aksine isimleri o kadar ağır basıyordu ki, Amerikan istihbaratı bu pis adamların sonunu bir türlü getiremiyordu. Bu adamların birçoğu da İtalyan mafya babalarından oluşuyordu.

Eski karanlık geçmişi anlatan bu belgesel, 1970’li yıllarda Amerika’da faaliyetlerini sürdüren İtalyan mafyalarının, zaman zaman nasıl yükseldiklerini ve nasıl çöküş yaşadıklarını konu alıyor.

National Graphic kanalında ‘Amerikan Mafyasının İç Yüzü: Donnie Brasco Operasyonu’ isimli programda, geçen yıl yayınlanan sözkonusu mafya belgeseli yaklaşık 45 dakikadır.

Görüntünün üzerine 1 kez tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz.

İyi seyirler…

Paylaş.